Sevişmeyi bırakmak istiyorum ama mastürbasyondan zevk alamıyorum

Şimdiye kdar yaklaşık 25 erkekle seviştim ama hepsiyle ya oral ya da sürtünme yoluyla yaptık ben bakireyim evlenene kadarda bakire olmak istiyorum şimdi arkadaşlar ben zevk almayı çok seviyorum maartk sevişmeyi brakmak istiyorum mast da yetmiyo bana bakire oldgm içnde içime bsy sokuo tatmin olamıyorum kimse bana zaten okadar erkekle sevişmişsin kıçanın yüzüne nasl bakıcan gbi şeyler söylemesin erkekler nadil dsunmuyosa bende düşünmüyorum şimdi ben kndmi nasıl firenliyeblirim yardmci olun

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• bak herkesd dalga geçiyor olabilir ama senin durumun bir değişik yani mast yaparken zevk alamıyorsan ya sevişmeye devam ediceksin ya da çekinmiceksin...! bence içinden geleni yapmaya çalış mastsa mast sevişmekse sevişmek malesef o iş kafaya vurdummu söz dinlemiyor kimseyi takma devam et

0|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 26

• frenleyemezsin, hem ne diye frenleyeceksin? istemezsen sevişmezsin, istiyorsan neden kendini durdurmak istiyorsun? bir zararını mı gördün? madem sevişmeyi seviyorsun bence bekarete de önem vermen yanlış. yarım yamalak yapacağına tam yap.

sevdiğin, zevk aldığın bir şeyden niye vazgeçeceksin? bana saçma geliyor açıkçası.

1|0
    0|0
    • Ustiyorum o an gozum bsy gormuyor ama snra kndmi kotu hssediyorum bakire olmam bna bir guven veriyo

• Nemfomani ya da manik depresif ihtimali olabilir. Bir psikiyatrist ile görüşmenizi tavsiye ederim.

2|0
    0|0
  • senin gibi bakire ile evleneceğime bakire olmayan iki kişi ile ilişki yaşamış kadınla evlenmeyi tercih ederim. 25 tane penis ne demek ya?

2|0
    0|0
    • Sen deli gibi sevdgin bir kizi en yakin arkadasinla sex yaparken gordunmu ozman benim durumumu anliyamassin kapa ceneni siz erkekler her boku yiyip temiz oldgnzumu zannediyosunuz

• hanımefendi ilerde sizee doyumsuzlugaa neden olacak yanii eşinizlee birlikteyken hep farklılıklar arayacaksınız kesmeyecek sizi aynı mkişi vee masturbasyon sonucu ilerde vajinal orgazmı yasamakta zorluk cekecek ya da yasayamayacaksınız asıl orgazm klitoral olan değil yani sizin yasadıgınızz değildir asıl olan vajinal olandır bugun ülkemizdekiş kadınlarımızın %83 lük kısmı vajinal orgazmı tatmaıs durumda hastanelerde cinsel sogukluk sorunuylaa gelen milyonlarcaa kadınımızz var durum böyleyken beyninizi klitoral orgazm moduna adapte etmeyinizz mutlu günler

0|0
    0|0
  • Duman avcıları işini görmez sanırım.

Ama duman altında sevişiyorsan bir denemekte yarar var.

0|0
    0|0
  • ne guzel samimi yazmissin ama keske bakireyim demeseydin saka gibi xd

2|0
    0|0
  • bana kalırsa frenleyemezsin hayatı akışına bırak madem istiyorsun devem et gitsin...

0|1
    0|0
  • bence sen mast devam ama analdan da denemek istersin yakında dikkat et derim ya da en kısa zamanda bir afro amerikanla evlen derim

1|0
    0|0
  • 100 e gelince pasta keselim kutlayalım

3|0
    0|0
  • bende çok istekli biriyim 25 kızla birlikte olmadım evlenbiran önce ama bakire lik sadece sende bacak aranda kalmış ruhun kaybetmiş

1|0
    0|0
  • fazla yemek yeme aç bırak kendini bu konuda ciddiyim şekeri ve tatlıyı kes düzelirsin

1|0
    0|0
  • folloş olmuşsun kızım sen.. 25 erkek dio... senin gbibilerin...

1|0
    0|0
    • Ha bir erkek ha daha fazla hicbsy fark etmez

• oha

25 erkekle seviştin ve bakiresin öylemi :S

tabi zevk almazsın

kızım sen napmışsın ya :S

1|0
    0|0
  • bul birini evlen o 25 kisiyide düğününe çağır hepsi bir altın taksa rahat edersin ee o kadar hakkın gecmiş millete =)

0|0
    0|0
  • Demekki senin birlikte olduğun 25 kişi de erkek değilmiş yoksa gerçekten bir erkeğe denk gelmiş olsaydın kesin devirmiş olurdu seni.Arkadan birşeyler sokabilirsin hem bekaretine zarar gelmez hem de önden alacağından daha fazla zevk alırsın.

0|0
    0|0
  • dövdür gitsin! delikli boncuk yerde kalmaz.

0|0
    0|0
  • kendine uğraş bul

1|0
    0|0
  • Sen bu halınle bakıreysen Sahin K İnsan hakları savunucusu o zaman #DİRENSAHİNK

0|0
    0|0
  • Yuh be sen nasıl bakiresin şimdi ya emin misin

0|0
    0|0
  • öncelikle bunu ancak kafanda bitirebilirsin çık dolas eğlen aklına fazla getirme böyle seyler.. :(

0|0
    0|0
  • Zihniyetin bozuk, ölene kadar bakire olsan ne olacak, keşke 1 kişi olsaydı ve sırf sevgi bağından bakireliğini verseydin bundan iyiydi...Daha sevişmesen bakire kalsan ne olur.

0|0
    0|0
  • yagun calısabılecegın bır ıse gır bence

0|0
    0|0
  • 25 az olmuş

3|2
    0|0
  • Sen bakire isen...

0|0
    0|0
  • 25 erkek ve bakire olduğunu gördükten sonra okuma gereksinimi duymadım.

3|0
    0|0
  • 25 erkek mi baya hızlı birisin sanırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bedenin bakire ama ruhun fahişe sekerim :)

4|2
    0|0
  • Allah ıslah etsin sizi...

2|1
    1|1
  • ilk cinsel deneyimlerinden de zevk almazsın. bu zamanla gerçekleşir. yani ilişkiye girsen bile bu ne yaa dersin :=).

1|2
    0|0
  • 26 da patlarsın rahatlarsın merak etme ;)

0|1
    0|0
  • bizde sevgilimle oral sex durumu yasadik ben kendimden cok utaniyorum sanki hayatim bitmis gibi cok mutsuzum bu duygulardan kurtulmak istiyorum, keske senin gibi dusunebilsem canım yardim et bana nasil kurtulayim bu durumdan?

0|0
    0|0
    • Bidahq yapmicaksaniz tovbe et bn kndmi durduramiyorum nkdr gunah oldgnu bilsemde

• Aynen benim gibisin sen de, ben de belki 25 den fazla kişiyle birlikte oldum ama hâlâ bekaretimi koruyorum, kimse yalan demesinin böyle olması gerekiyorsa böyle olur, . Vazgeçememe işine gelince işte onu yapamazsın, ya mecbur kalkacaksın ya da memur falan olacaksın ki yapmayasın, başka türlü vazgeçemezsin,... Yapacak bisey yok

0|0
    2|1
    • Durmak yok yola devammi diyosun yani:/

• Ben devam edemiyorum sen et bari:)

• sürtünerek yapmak da çok zevkli oluyor

• İyi sallıyosun. 25 erkek :P

2|0
    0|1
  • mest. kesmeden vaginal orgazm çok zor

0|0
    0|0
  • 25 erkekel birliktelik ve bakaret , çok değil mu bu erkek nereden buldun ?

1|1
    0|0
Yükleniyor...