Penisim egri ne yapmam lazim?

Penisim kalktigi zaman egri oluyo bunun icin. Ne yapa bilirim onerilerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
1ay Kalktigi zaman sola doru yamuk

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğri olunca çok acayip görüntüsü oluyo. Doktora git belki damar problemi vardır vitamin tavsiyesiyle çözülebilir e vitamini

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aga bu mastürbasyon yaptığın elle alakalı. Misal benim de sağ doğru eğri, hep solla yaptım diye. Şimdi diğer tarafa eğerek yapıyorum, sağ sol karışık 2 elle. :D Yani bir de, yatırdığın yer önemli pantolonda, Sola doğru yamuksa, sağ tarafa yatır ki, o yöne çeksin. :D Bu arada, dümdüz değildir hiç kimsenin penisi. Mutlaka eğrilik vardır. Aşırı yoksa, ameliyat gerektirmez. Ama bazıları ameliyat gerektirebilir...

0|0
    0|0
    • 1ay

Eğri olmasa daha fazla zevk verir, vajinaya girişte falan. Farklı şekilde girer çünkü. Dümdüz penis mi olurmuş? :D Johnny Sins'in dümdüz gibi görünüyor da, onda da var eğrilik, Keiran Lee'de de var. Danny D'de de. :D Yani p*rno yıldızlarında da var o, dümdüz boru gibi olmaz. :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir bakabilir miyim? Aşırı mı eğri yani bir sorun oluyor mu?

0|1
    0|0
    • 1ay

Bakabilicen mi bebeyim

• 1ay

Ozelden cik takip etdim ordan konuslim gosterim sana

• 1ay

Benim ki de çok acayip görünüyor

• Gel ben sakso çekerim çeke onu düşlerim 😏

0|1
    0|0
    • 1ay

Gel gosterim

• 1ay

Valla ister inan ister inanma tamam bye

• 1ay

Tamam ver

Erkekler Ne Diyor 7

• Cinsel birleşmeye engel teşkil etmiyorsa sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Cimbizla duzelt çek

0|0
    0|0
  • işemende problem yoksa. rahat seks yapabiliyorsan sıkıntı yok birader daha iyi eğri olması

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz devam et

0|0
    0|0
  • aşırı mı eğri

0|0
    0|0
  • alt tarafına doğru eymeye çalış belki yetişir

0|0
    0|0
  • doktora gitmen lazim

0|0
    0|0
    • 1ay

Duzelicek mi

• 1ay

uroloji doktorune görün, bircok terapi yöntemleri var, seninkine hangi terapi uygulanir doktorun bakmasi lazim..

Yükleniyor...