PENİS EĞRİLİĞİM VAR?

Merhaba arkadaşlar,

Ailevi sorunlarımızdan dolayı ergenlik çağına girmeden önce antidepresan ilaç kullanmaya başladım. O ilaçlardan dolayı da hormonlarım bozuldu ve ergenlik çağına geç girdim. Mastürbasyon yapınca boşalamıyordum ve penisim sertleşmiyordu. Penisim sertleşmeden mastürbasyon yapmaya çalıştığım için penisim zamanla sola doğru eğildi. Şimdi penisim sertleşiyor ve mastürbasyon yapınca boşalabiliyorum ama penisim hâlâ sola eğri duruyor.

Yıllardır bu hastalığım var. Ne yapmalıyım? Ne yapmamı önerirsiniz?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir hastalik degilki takma kafaana bisi olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben cinsel ilişkiye girmek istiyorum ama penisim vajinaya girmiyor. Vajinaya zorlama yapınca da karşı taraf acıdan inim inim inliyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Penis egriliginin depresyon ilaci ile alakasi yok, hormonlarinda,. Bazi depresyon ilaclari cinsel isteksizlik yapar onuda tedavin bittigi icin zamaqnla düzelir.

Penis egriligi icin bir uroloji doktoruna git görün, birco tedavi yönetmi var, gerek var mı , varsa hangi tedavi sana uygun o sana söyler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğrilik derecesi önemli. Üroloji uzmanına görünmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Çok kafaya takıyorsan eğer öncelikle üroloji doktoruna görün. şu an penisinin sertleşmesinde ve boşalmasında sıkıntı yoksa, kafaya takma.

0|0
    0|0
  • Yamuk derken olduğu gibi sola mı yoksa kamışın bir yerinden sonra direk yamuluyor mu? beze olanlar o şekilde oluyor ama

0|0
    0|0
  • kardesim benim benimkiside sola egri eger fazla mast yapiliyorsa bundan egri oluyor zamanla diye dusunuyorum zaten yani azginlik oldugu icin penis yön secimini yaliyor ve asırı zorlamadan muhtemelen

0|0
    0|0
  • Ameliyatla duseltilr

0|0
    0|0
  • çok eğri mi

0|0
    0|0
  • dümdüz olan çok az kişi var zaten takma kafana :)

0|0
    0|0
  • anlattığın gibi olmasada benimde penis sola doğru eğri hemen hemen aynı kaderi paylaşıyoruz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...