Bekareti önemsiyor musunuz?

Karşı cinsin bekaret durumunu önemsiyor musunuz? .

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• o kan akacak. ben de erkeğimin alnına sürüp şerefle dolaştıracağım çarşıda.

0|7
    5|4
  • Hayır

2|1
    1|3
  • önemsemeyen erkek yoktur.

1|2
    3|0
  • Aslinda hayir ama herseyin bir zamani olduguna inaniyorum

0|2
    2|2
  • Yalnizca karsimdakinin hak etmesine bagli birsey. Yani aman zaten bekarete onem vermiyorum her sevgilimle yataga mantalitesi cok ahlaksizca. Herseyin bir zamani var.

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 8

• boşanmış ya da dul olan kişilerde önemsemem. ama bekar bir kızın bakire olmaması önemli. arzularına irade gösteremeyen hem kültürel hem dinen çok önemli hassas bir konuda hassas davranmayan kendisini bir kişi ile değil birden çok kişi ile paylaşılabilir cinsel obje konumuna sokan biri ile ciddi düşünemem. bakire iken iradesini kontrol edemeyen arularının peşine koşan yarın evlenince neler yapmaz

0|1
    0|0
  • bence önemli kızın kendine verdiği deyer ve saygıyı gösteriyor ... ama her kezin kendi hayatı cevremizde görüyrouz kızlar 1 gecelik mutluluk için ömürlük azap cekiyoalr pismanlıklar yaşıyorlar beni bağlamaz herkez kendinden sorumludur attığın adımın iyi ayda kötü karşılığını görürsün

0|0
    0|0
    • ya erkekler? bekaretlik tek kizlada mi var? kizlarin namusu varsa erkeklerin de serefi var..

• HoneyS haklısında da sı var işte

• o kan akacak, alnıma sürüp çarşıda dolaşmalıyım <3

1|0
    0|0
  • elbette önemsiyorum

0|0
    0|0
  • zarın öneminden çok ilk birbirinizin olması önemi büyüktür

0|0
    0|0
  • bekaret herşey demek değildir.sevgi ,saygı ve uyum bunlar olsn yeter gerisi teferruat benim için.

0|0
    0|0
  • bekaret değil de farklı kriterlerim var.geçmişi biraz önemli yani benim için

0|0
    0|0
  • önemsiyorumm

0|0
    0|0
Yükleniyor...