Kızlar aranızda bakire olan kaldı mı?

Bekar olanlara bu sorum..Allah aşkına doğruyu söyleyin gizliden de yazabilirsiniz

0|0
1114

En İyi Erkek Görüşü

• 27 yıldır Bakirim ve bakire birini arıyorum henüz bulamadım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlilik dışı ilişki neden yaşanır bende onu anlamam.Evlenince zaten bir ömür yaşacaksın.Ne bu acele.bu merak

0|0
    0|0
  • Buradakı özgür düşünceli kızlar var.Bakire kalanlar mal diyecek kadar igrenç kızlar var.Ama bence her kes kendi düşüncesinden sorumlu.

0|0
    0|0
  • sen peki bakir misin?

1|1
    0|1
  • Burası Amerika değil dostum sakin ol :D

1|0
    0|0
  • bakir ve bakire çok bence

0|0
    0|0
  • =) peki sen bakiremisin ya da hic bir erkekle öpüştün mü veya sürtündün mü ?

0|0
    0|0
  • Elimle ilişkiye girmek sayılmaz ise bakireyim.

0|0
    0|0
  • bakire kaldımı demeseydin keşke.ana oral yapanlarda kendilerini bakire sanıyor

0|0
    0|0
  • ne bakiresi . bakir var amk :D

0|0
    0|0
    • Yok beee sanmam

• işte ben 21 yıldır koskoca bakirim :D :D bakirliği geçtim kız arkadaşım olmadı lan :D niye dersen tercih meselesi :)

• bu arada tercih derken gay değiliz yanlış anlaşılamsın sapına kadar erkeğiz bu da dip not olsun :D

• ben varım buradayım işte.

0|0
    0|0
  • bakıre olup sadece arkadan yaptıran kızlarda var bır ıkı kısı vardı en azından

1|0
    0|0
  • var benim tanıdığım bir kaç kişi diğerlerini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bakir erkek bıle varsa bakıre kız vardır heralde

1|0
    0|0
    • CINSELLIK sorularinda genellikle bekar kızlar seksle ilgili sorularını soruyorlar yani cinsel iliski yaşadıklarını falan

• bakire olupda canı sıkılanda vardır dıye tahmın edıyorum ben...yanı cevremde kendıne dokunturtmıcak bır cok kısı var...en bakıre degıldır dedıgım kısı bıle bakıre cıktı bılmıyorum daha bakıre kız coktur tahmınımce ama bakıre olupda cınsel ılıskıye gırmek isteyende çoktur...

Kızlar Ne Diyor 11

• bakireyim evlenene kadar da öyle kalıcam

0|14
    0|5
  • Bakireyim mutluyum

0|3
    0|1
  • ben de bakireyim

0|5
    1|2
  • bence bu kimseyi ilgilendirmez sen kendi hayatına bak başkalrının zarını kendine dert etme

0|0
    0|7
  • değilim. bekaretimi kendi ellerimle aldım.

0|0
    0|3
  • kaldı heralde ne öyle küçümser gibi diyosunuz.

0|1
    0|0
    • Aslaaaa ben de bakireyim dostum sevgilimle opusmedim bile düşün :) ben sadece bu sitede kaldimi diye sormak istedim

• hım anladım bende bu site haricinde anladım özür dilerim :D devam bizim yola :)

• Ya uf sacmalamayin tabiki var

0|1
    0|0
  • Sanane bundan?

2|3
    1|11
    • Evet bir tanesi aramiza katildi... hosgeldin diyelim arkadaşlar

• Muhattabim diilsin bir kerem :-D

• He

• siteye bakarsan hiç yok da , yine bakireler toplumda çoğunlukta burası tüm ülkeyi yansıtmaz , ve üyelerde genelde batı dan anladığım kadarıyla ve orada da yaşam tarzları belli , bende evet bakireyim..

0|4
    0|1
  • Bakireyim evlenene kadar.

0|11
    0|5
  • 22 yıldır bakireyim , evet de niye öyle şaşrımış gibi sordunuz ?

0|15
    0|4
    • Bakıyorum sitede sorulan sorulara herkes sevgilimle cinsel iliski yaşıyorum diyor. Bundan da ben çoğu kisinin artik bakire olmadığın kanitina varıyorum. Ben de bakireyim onun icin sordum bu soruyu

• :D anladım , koruyoruz da oral- anal-elleme-öpüşme olmadan bakireyiz , çakma bakireler gibi değil yani

Yükleniyor...