Önceden ilişkiye girmemiş yani bakire bir bayanla ilişkiye girmek daha mı çok hoşunuza gider ?

Dahada hoşunuzamı gider. Yoksa benim için farketmez diyenlerdenmisiniz ?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• çoğu bilinçsiz erkek sadece kendimi tatmin edeyim diye ilişkiye girerken o kişinin ne durumda olduğunun farkına bile varmazlar o yüzden sadece yapayım geçeyim diye düşünürler

1|0
    0|1
  • Aksine benim hoşuma gitmez. Sevişmek ister insan Bakireliğe veda seramonisi değil. Tabi bunu benim yaşlarda söylemek kolay da, 17-25 yaş gurubu arası her şeye Mokoko..

0|0
    0|0
  • Maksat ilişkiye girmekse ne fark edecek fakat evliliğe giden duygusal bir birliktelikte bakire olması tercih edilir, bu durumda evliliğe kadar da sabır edilir.

0|0
    0|0
  • Asla bunu hiç bir kıza yapmadım , yapmam da , kafama silah da dayasalar o vebale girmem , kimsenin evlenmeden bekaretini almam .

0|0
    0|0
  • daha önce birisiyle birlikte olmak her erkeğin hoşuna gider nasıl olsa evlenmek yuva kurmak gibi bir düşüncesi yok ileride ayrılmak için en güzel bahane bu olur hatta kız o andan itibaren ilişkiye eksi 1 puanla başlar ama soruyu evleneceğiniz kızın bakire olmasınımı istersiniz diye sorsaydın işte o zaman şu gerçek gün yüzüne çıkardı hiç kimse sıfır alacağı parayı 2. ele vermez

0|0
    2|1
  • Egoist erkek bakire ister elbet evlenmek için, ama iş evlilik değilse bakireyi de yapar, bakire olmayanı da...

0|0
    0|0
  • tabiki de, ama ben esimden baska kimseyle bunu denemek de istemem..hayat boyu kendimi suclamak istemiyorum..

0|0
    0|1
  • ilk siz istemezmisiniz

0|0
    0|0
  • benim için evlilik de çok önemli dir evlenmiş boşanmıştır koca si vefat etmiş ayrı ama önceden 5 .10 sevgilisi olmuş onlarla yatmış asla

0|0
    0|0
  • Ben hep bakire tercih ederim :) ama bu aralar hiç bulamıyorum.

0|0
    0|1
  • bence tecrubeli hatun daha iyidir

0|0
    0|0
  • Tecrübe iyidir :)

0|0
    0|0
  • ben altyapısı olmayan bayanlardan zevk alamıyorum... bu yaştan sonra hocalık mı yapacağım...

0|0
    0|0
  • Tabi muhteşem olur

0|0
    0|0
  • ben dana önce ilişkiye girmiş birini tercih ederdim,

1|0
    1|1
  • Kendini kasmasında ister bakire olsun ister olmSın

0|0
    0|0
  • Erkekte bakireyse olabilır. :-)

0|0
    0|0
  • Bakir biri olarak bakire bir bayan isterim tabi ki.

0|0
    0|1
  • bakir biri olarak bakire bır kızla yapması daha guven verıcı gelıyo en azından oda tecrubesız tabı gercek anlamda bakıre

0|0
    0|0
  • bu bakire olma durumu arkadanda bakire olmasını kaprmı

0|0
    0|0
  • evet ve umarım araya hiç ayrılık girmez.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• insallah kendisi bakir olmayipta bakire kiz bekleyenlerin hepsine 5-10 sevgilisi olmis hepsiyle yatmis ama kizligini bozdurmamis ya da sonradan diktirmis kizlar duser bu sekilde.adalet yerini bulur

7|4
    0|2
    • Ne diyon be sanada iktidardız denk gelsin bir ömür boyu tatmin olma tatminsizliktrn sesin titresin çalıya çırpıya sürtüncek duruma gel :)

• +10 puan veren arkadaslara tesekurler:))

Yükleniyor...