Erkek arkadaşımda erken boşalma sorunu olabilir mi?

Ya biz öyle ilişki yaşamadık henüz fakat birbirimizi bu yönden tanımak için konuşuyoruz, bana mast yaparken bazen 1 2 dk içinde boşaldığını söyledi isterse arka arkaya mast yapabiliyormuş üstelik (ama 2. 3. seferde artık boşalma süresi uzun oluyormuş)

sizce bu normal mi erkeklerin hepsi böyle midir yoksa sevgilimde bir sorun olabilir mi ilerde erken boşalma gibi bişey yaşar mı acaba?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sorunu halletmezse ayrılcakmısn

1|0
    0|0
    • hayır tabiki de ya herşey cinsellik mi bu hayatta :(

• ciddi misin .d unutmazsam haber veririm peki :P:D

• evet tamam:)

Erkekler Ne Diyor 6

• insan ilişki sırasında ilk seferinde zaten bütün enerjisini harcıyor ikinci veya üçüncü seferinde zaten ister istemez vucut direnci düşüyor haliyle boşalma süreside uzuyor ama önemli olan ilk seferde erken boşalmanın önüne geçmeli karşındaki bayanı mutlu edemessen o ilişkiden hiç bişey anlamaz iki tarafta tamamen piskolojik

1|0
    0|0
    • peki erkekler boşalmayı isterse geciktirebilir mi yani kızlar mesela biraz durursan kendini geciktirebilirsin acaba erkekler de biraz durarak veya yavaşlayarak kendini geciktirebilir mi?

• çoğu erkekler partneriyle ilişki sırasında sadece kendini düşündüğü için boşalma sorunlarını devamlı yaşarlar

• Dediğin gibi Mast yaparken öyle oluyormuş. Mast'a başlamadan önce zaten kafasında bir hazırlık olduğundan, tabi kii abazanlığını da etkisiyle dediği oluyordur. Gelecekteki durum birazda kadının becerisine daanıyor.Yetenek meselesi.

1|0
    0|0
  • Mastürbasyon yaptığını sana anlatabiliyorsa ve sen bunda bir gariplik sezmiyorsan zaten sizin evlenmenize yillaaaaar var demektir. Ee yaş küçük :)

0|0
    0|0
    • nasıl bir tepki vermem gerekirdi yani sevgilime, anlatmasın mı bana yada? sevgilim ya o benim :D

• şimidi iyi der uygulamada pişman olur

0|0
    0|0
  • Bi erkek eşinden önce boşalıyorsa isterse 45 dakika çiftleşsin erken boşalmadır..

0|0
    0|0
  • =) mast ı az yapın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mastürbasyonda hızlı boşalırlar genelde yavrucuğum.

0|1
    0|0
    • sağol anneciğim :D (yavrucuğum deyince .s)

o zaman gerçekte umarım öyle olmaz benim aşkuşum :/

• az önce cığrışıyodun burdada akıl hocası olmuşun Cİnsel sex seni :D

• ilişkide erken boşalmaya sebep olur

0|0
    0|0
  • valla benim mastürbasyon yaparken ilk 10 sn içinde bile orgazm olmuşluğum var. ama gerçek birliktelikte elbette bu kadar kolay olmuyor. mastürbasyon farklı gerçek birliktelik farklı...

0|0
    0|0
  • bu huyundan vazgeçmezse evlenince büyük sıkıntı yaşar,bunun adı erken boşalma

1|0
    0|0
    • öyle mi ya :/ o zaman bu sorunu aşması için ne yapabiliriz bir bilgin var mı? ilerde sorun yaşamamak için ? :/

• mastırbasyonu bırakacak yaza bir şekilde geç boşalmaya odaklanacak,en garanti yol doktora gidecek,erken boşalan erkeklerin hepsinde kök sebep mastırbasyon yaparken beyni biran önce boşalmaya şartlandırma sonucu kazanılan kötü bir huydur

Yükleniyor...