Aşırı mastürbasyon sorunsalı?

merhaba arkadaşlar ben aşırı mastürbasyon yapıyordum ama artık azalttım haftada 5 6 kereye kadar düşürdüm ama önceden aşırı yapıyordum. kafamda şu sorular var spermim biter kısır kalırmıyım? erken boşalma olurmu? ve doğacak çocuğum sakat doğarmı bu soru biraz saçma ama bilemiyorum aklımda böyle sorular var

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• hayır sağlıklı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla mast tatminsizlikden kaynaklaniyor, obeziti gibi, yedikce acliktan yemiyorsun, bir ekisig kapatmaya calisiyorsun..
    Kisir olmazsin, spermlede alakasi yok ama zamanla iktidarsizlik baslayabilir, yani ereksiyon olmazsin, cünkü cinsellik tahrikle baslar, seni zamanla hicbirsey tahrik etmez, cünkü beynin dolmus olacak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• tüm soruların cevabı hayır, lakin fazla yaptığın süreçte sıvı ve protein kaybı oluştuysa vücudunda zayıflık veya belli başlı sorunlar olabilir.

0|0
    0|0
  • Fazla mastürbasyon erken boşalma problemin neden olur. Ama kısırlık gibi bir probleme sebep olmaz. Sık yaptığın zaman zarfında sperm sayısını azaltır, bırakınca normale döner.

0|0
    0|0
  • Cocugunu bilemem ama elin nasilasir vicdansiz. Erken bosalma olur. Haftada 2 3 e kadar dusurmeye bak. Cektikce seyin uzar aklin kisalir

0|0
    0|0
  • Bu soruların tümüne verilecek cevap HAYIR. Bunların hepsi mit. Başka bir şey değil. Bir tek kaçamak ortamlarda çok acele mast yaparsan bir ihtimal erken boşalma durumu olabilir. Rahat ortamda uzata uzata yap. Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • sorun olmazda alışkanlık yapar erken boşalma yapar evlensende sorun olur cunku elınle ıstedıgın gıbı ayarlayabılıyorsun vajına oyle değil genışler boşlukta hıssedersın snakı tatmın sorunu yaşarsın o yuzden yaparsanda elını yumuşak alıştırman lazım

0|0
    0|0
  • Bitmez, erken boşalma senin mast sıradındaki çabul bitirmeye calişmanla alakalıdır, sakat doğmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...