Zamana mı bırakmalıyım?

Ona bakire değilim diye itiraf ettim ama inanmadı :s ya da inanmak istemedi nolcak şimdi bu iş? Zamana mı bırakmalıyım? Hatta şöyle dedi insan biriyle beraber oldumu hep ister felan diye saçmalama falan diye ...

Güncellemeler:
Birde bana öyle birseyi yakistirmadigi icin kesin inanmadigini düşünüyorum ve birbirimizi seviyoruz yani... :(((

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• dürüst davrandığın için takdir ettim seni..

ama o işi sulandırmış ya da hazırlıksız yakalanmış...

bence bir süre bekle sonuçta sana daha ciddi ortamda konuyu açacağını düşünüyorum..

işte o zaman değerlendirirsin..

ayrıca unutma bakire olmak zorunda değilsin..

bu tamamen senin seçimin...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet zamana bırak ve hiç bir şey yapma. Ama fazla umutlanma da..( bunu dediğini söylediğin şeyden anladım)

0|0
    0|0
  • Bunun iki sebebi olabilir. Birincisi seni seviyordur ve onu denediğini sanıp inanmamış olabilir. İkincisi seni sevmiyordur, senden faydalanmak istiyordur, senin güvenini kazanmak için sana güveniyor numarası yapıyor olabilir.

1|0
    0|0
  • İlişkiniz sevgilin için monotonlaşmış ve sıkılmış. Artık sana hakaret etmekten seni kaybetmekten seni hor görmekten korkmuyor. İşiniz çok zor ve ilişkinin geleceği güzel durmuyor. Tecrübe ettiğim için yazma gereği duydum tabiki her ilişki aynı değil. Umarım yanılıyorumdur

0|0
    0|0
  • nasıl inanmadı :/ zarf mı atıyor yaşayalım diye acaba.insan hep ister falanda demiş

0|0
    0|0
  • senin hakkın bendim ben :)

0|1
    1|0
  • Ona ciddi olduğunu söyle peki onun için bekaret önemlimi?

0|0
    0|0
  • konusunu açtığı zaman durumu anlatırsın. senin için sorunsa üzgünüm ama bunu kabullenmen gerek dersin. kabullenemiyorsa da kendi bilir.

0|0
    0|0
  • hangi erkek bakire olmayan kızla evlenir ya sen o zari diktirmeden evlen bende hic bişe bilmiyorum :D en azindan türkiyede bu imkansiz adamin aklına gelmicekmi daha onceki adamla hangi pozisyondaydin falan :D

0|1
    7|0
    • cevap versene hadi gizli kullanıcı :D seninle asla ciddi düşünmeyecek ögrendiginde ne sevmesinden bahsedion sen faydalanip birakir

• Bende kandırmadim dedim ya anlamadin galiba dürüst olup söyledim karsisinda beni terketmesini felan bekliyordum ama inanmamayi seçti

• inaninca nolacak evleneceginimi saniyosun

• yav yolla gitsin

0|0
    0|0
  • evet yine diktirilen zarlar kandırılan insanlar vs vs coming soon

0|1
    2|1
    • Arkadasim kiz kandirmiyor direk soylemis cocuk inanmak istememis salak bakireyim diye yalan soylerde degilimdiye neden yalan soylensin

• cınsel alamda yakınlasmanız oluyomu pekı?

0|1
    0|0
    • Hayie hic olmadi

• O öyle biri degil bana o gözle bakmiyor

• hmm kendısıde bır kızla ılsıkıye gırmemıs olabılır oyuzden belkı konduramıyodur bıraz sıkıntılı bır durum

• o da onun cehaleti demekki.. kimden duydun bu saçma şeyi de ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyorsa ondan öncesi ilgilendirmemeli onu. o bakir mi sanki?

1|1
    1|1
  • o biraz salakmış. aa pardon baya baya salakmış. :( bekaretini kaybeden her kadın da zaten açıyordu bacaklarını dört yol ağzında. bağırıyordu nooolur çükün beni diye..

2|0
    0|0
  • ee ne yapmayı düşünüyon ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...