Lezbiyen ve biseksüel kız arkadaşlar bu site birinden etkilendiniz mi?

sorum açık.sadece merak ediyorum.olduysa kimden hoşlandınız ve sevgili oldunuz mu?ya da itiraf eder misiniz?:D ilgisi ya da işi olmayan arkadaşlar hiç yazmayın ya da saygı kuralları çerçevesinde fikir belirtin.

Güncellemeler:
bu sitede çok kız var çok iyi biliyorum:) lezbiyen ve biseksüel ama uyuyorlar şuan sanırım:) kızlar daha cesur şeyler bekliyorum;)

1|1
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• ortalığımı karıştırcan arkadaşım :D

1|0
    0|0
    • bi çılgınlık yapalım dedik:)çok merak ettim.

• ben söyliceklerimi söyledim arkadaşım gerisi senin hayatın :>) bana müsade , iyi geceler , 50 kere iyi geceler dedim ya :D sende çok bekleme yat ;>)

• iyi geceler:)bunlar bu saatte yazmaz.gerçi gündüzde açıkça yazıcak babayiğit gelmez sanmıyorum.yatın sizde uyuyamadınız iyi geceler demekten:)

Erkekler Ne Diyor 8

• vALA ÖYLE BİR DURUMUM YOK. aNCAK KONUYLA İLGİLİ TEĞET GEÇMİŞ BİR DURUMU DİLE GETİRMEK İSTERİM. gÖRDÜĞÜM VE BİLDİĞİM TÜM LEZBİYENLER AŞIRI GÜZEL VE KIŞKIRTICI.

1|0
    0|0
    • :)

• Nasıl rahatsan öyle davran ama " Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin.." demiş Tarkan..boşuna mı yani..? ;-)

• öyle ama kızlar yazmaz görüp ahaha.yoksa haklısn.

• konuyu açan erkek olabilir :D böyle kız düşürme yöntemleri mevcuttur bana söyliceği ters sözlerden anlayabilirsiniz iyi geceler :*

0|0
    1|0
    • ben kızım ve feminenim;)iyide kardeşim niye böyle bir şey yapıyım ki?zaten lezbiyen sitelerde de kendini kız gibi tanıtan erkeklere küfürü basıyorum.onların da anasına acımam senin de yettiniz be!ne kadar abaza varsa her yerde.bir de utanmadan kızları da suçluyolar:D ayrıca zoruna mı gitti seni istemeyen ya da hiç istyemiycek kadınların bulunması?:D o cümlenin sonuna koyduğun öpücükte sana kadın imajı vermiş bu arada abazacım:D hadi şimdi kaybol.benim işim hatunlarla zamanımı çalma.bak işine!

• saygı duymak lazım sadece ama bunu öğrenmek iki tarafıda zora sokar bence bu tür şeyler iki kişinin arasında yaşanır kimse bilmemelidir.

0|0
    1|0
    • sadece aşık olunan tarafa gizli itiraf gibi olucak;)

• yani çoğu kişinin konuşmaktan çekindiği durumu burada paylaşması anca özelde olur sanırım yardımcı olamadık pardon:S

• öyle belliki.yok estafurullah

• bide bu moda cıktı hea dikkat cekme amaclı

0|0
    1|0
    • dikkat çekme amacı yok arkadaşım.aşk bu.yaşamadan bilmeden yorum yapma.haa bazı hetero salak kızlar bunu yapıyo allah onların belasını versin.femineniz ya öyle sanıyo erkekler.alakası yok.ayrıca dikkat çekmeye gerek yok.dışarda okulda her yerde bakan adam çok;)gerekte yok zaten ben hatun seviyorum;)

• acıklaman tatmin etti inandım :D

• sevindim:)

• erkek olmazmi kanka :D:D

0|0
    1|0
    • oda sizler arasında olur kanka:)sizin itirafları da okuruz:)

• voov kaos yaratıcak cevapları gör simdi :)

1|0
    0|0
  • eli çükünde ergenler atlar artık yorum yapan kızlara

0|1
    0|0
  • çko memnunum o.o

0|0
    0|0
    • sorudan mı memnunsun yoksa senin de mi tecrüben oldu?

• malımı da iyi pazarladım ama yok sen alıcı değilsin belli sadece benim bölgemden uzak dur yeter işedim bak işaretledim bölgemi ;)

• ahahahher malın hitap ettiği bir kesim oluyo mutlaka:)seninkiyle benimki karışmaz korkma.çok farklıyız.bizi isteyenlerde farklı zaten;)

Kızlar Ne Diyor 6

• Oldu birseyler onlanlar oldu :)

1|1
    0|0
  • hiç ilqi duymadım burdaki kızlara karşı.d

0|1
    0|0
  • Yok etkilenmedim gormeden.kimseden.etkilenmem.kolay kolay gerci gercek.hayatta sevgilim var ama burada da konusacak birini ariorum isterden bana yazarsin

0|0
    0|0
  • evet buradan bir kıza çok tutulmuştum. Ondan etkilenmemek mümkün değildi ki. gördükten sonra ikiye katlandı duygularım

0|0
    1|0
  • Esmer bir bayana deli oluyorum fekat yuz vermiyor :/

2|1
    0|0
  • evet

0|2
    0|0
    • zaten gizlisin peki kim bu kişi? :D

• sen bilgilerini vermeden o kişinin kim olduğunu söylesen ben de dahil kimse bir şey anlamaz ve heyecan verici olur:)o kişi görse bile ne bilicek kim olduğunu?

• Soruyu soranda burada arayışta belli yorumlardan :) Sende mutlu olursun umarım hala tutuk musun ona bilmiorm tabi :)

Yükleniyor...