• Sor
  • Bence

Erken boşalma sorunu nasıl çözülür ?

Seneye düğünüm var nasipse . Fakat sanki erken bosalıyorum bu ileride ne denli bir sorun olusturur ve bunu asmak için ne tavsiye edersiniz ? Kızlar sizin için bu bir problemmidir? Soru ciddi cevaplarda ciddi olura pek i memnun olurum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• olaya şöyle bak: eşinle sex yapıyorsunuz. işin en heyecanlı yerinde eşinin vajinası kapanıyor ve sen boşalamayıp o gergin halinle kalıveriyorsun ortada. işte erkekteki erken boşalma da kadına aynısını hissettiriyor. bence erken boşalma ciddi bir sorun. şayet böyle bir durum olursa mutlaka ve mutlaka üstesinden gelmeye çabalamalısın. bence eşinle bu durumu paylaş. eğer böyle bir sorunun yokmuş gibi davranırsan eşin emin ol tepki verir.. ne bileyim seninl yatmak istemez, sana saygısını yitirir. onun gözünde yarım bir erkek olursun. dolayısıyla sorunu kabul etmen onun gözündeki saygınlığını korumanı sağlar. netten erken boşalmayla ilgili egzersizleri beraberce denerseniz kısa zamanda çözüm alacağına eminim. bol şans

Kızlar Ne Diyor 2

• Problem değil.Şaka şaka uydurdum

• Pek karmasık kbi cevap sanki :) yani...

Erkekler Ne Diyor 5

• Uzun süreli bir dedavi ile normala denebirisin olay psıkolojık bence hemen başklamalısın ...

• Tedavşden kastın nedir mesela ?

• doktora gitmelisin

• anti depresan kullanabilirsin mallaştırdığı için olaya konsantre olamıyorsun haliyle geç boşalıyorsun

• Gerek var mı ki baska yolu vardır diye düşünüyorum

• düzenli sex hayatı onuda düzene sokar

• Öylemi dersin

• suan mat yapıyor ve boşalma tatmin odaklısın o sebeple erken boşalma var ama o zaman bu kadar erken boşalmazsın ama mast ı azalt

• stag kullan iyi geliyo :)

• mast la mı yoksa ilişkidemi anladın bunu

• Mast

• hıımmm boşalmaya odaklanmaa

Yükleniyor...