Kapat

Kızlar, Çocukken hiçmi merak edip parmağınızı filan oranıza sokmaya çalışmadınız?

Çocukken düşmüştüm? Bisiklet selesine çarpmıştım gibi çok soru paylaşan oluyor ama hiçmi merak edip Çocukken vajinasıyla oynayan ve Yanlışlıkla bozan olmuyor?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Bozdum mu bilmiyotum ama ben cook uğraştım hatirliyorum mast amacli degil ama parmagimi filan sokmuslugum cok oldu insallah bir sorun yoktur

0|1
    0|0
    • Bende onu soruyorum işte tam. Çocuklar bebekken bile burnuna filan birsürü şey sokabiliyor. Yani o halde cisim bile sokabilir oraya

• Hayir

• kalbur gibi değil demekki seninkisi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden milletin özel hayatını sorgulamaya bu kadar meraklısınız? Evet sokmaya çalışmıştım aklım ermiyodu ufaktım ama yapamamıştım ne oldu şimdi mutlu oldunmu basın gögetmi erdi?

1|0
    0|0
    • Aklım ermicek zaten kızım o yaşta erse sorun vardır zaten. Farkında olmadan masturbasyon bişe yapabilirisn o yaşta. Merak ettiğim farkında olmadan hymene zarar verebilme ihtimaliniz

• benim öğrencim karşımda mast yaıyodu. daha 5 yaşında düşün.

0|0
    0|0
    • Masturbasyon amaçlımı yapabilir tabi. Benim asıl merak ettiğim bilmeden parmak veya bişeyler sokup o yaşlarda hymene zarar verebilme ihtimali

• ben bir vajina deliğim olduğunu 13 yaşımda öğrenmiştim desem

0|0
    0|0
    • Hiç şaşırmam. Bende ilk boşaldığımda acı çektmiştim korkmuştum

• Evet ben yapmistm

0|0
    0|0
  • Hayir etmedim

0|1
    0|0
    • Çocukken uyarmışlarmıydı oraya elleme diye

Yükleniyor...