İyi kalpli, ilişkiye girmemiş ama bakire olmayan biri hakkında ne düşünürsün?

27-30 yaşlarında bir kızla evlendin ve bakire olmadığını gördün. bu kız hafifmeşref bir kız değil, çok iyi kalpli, inançlı, hiç cinsel ilişkiye girmemiş ama özgür yaşayan bir kız. sana diyoki ben bu yaşıma kadar dayanamadım mastürbasyon yapmak için bakireliğimi bozdum. seni kandırıp kızlık zarı diktireceğime böyle bişeyi yanlış ve gereksiz buldum diyor. aklından ne geçer? inanır mısın?(hiç yalan söylemez normalde)

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Benim aklımdan bişey geçmez. Benim sevgilim olsa zaten böyle bir açıklama yapmasına gerek olmaz. Kendi kendine anlatırsa, tamam derim, inanırım. Beni biraz tanırsa yalan söylemesine gerek olmadığını bilir. Benim için kızlık zarı hiç önemli değil ama tecrübesiz olduğunu söylemesi normal ve iyi olur. Sekste ona göre davranırım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ya o yasa kadar bakire kalmamaside normaldir,önemli olan o kisiyle mutlulugu yakalamak,evlenip ayrilmista olabilir erkek arkadasida olabilir .bence erkek sorun etmemeli bu gibi seyler

1|0
    0|0
  • bunu yapan bir insan. Ben yaparken iyi o yapınca mi kötü. Zaten güvenip evliliği düşündüysem böyle şeylere takılmam

2|0
    0|0
    • aynen öyle düşünüyorum ama dinimden dolayı.

• o anki duruma baglı ama eger seviorsam güvenirim zaten ilişki yasadıgınız surece guvenilir guvenilmz oldgunu anlarsın bnce sen kendini bgne kadar ona nasıl aksettirdin guvenini kaznadıysan sorun olmaz bnce

1|0
    0|0
  • bekaret önemlidir ama seviyorsam güveniyorsam acaba olmas kafamda, inanır ve bana yalan söylemedıgini bilirim daha doğrusu hissederim

1|0
    0|0
  • aramızdaki baga bağlı güvene bağlı güveniyorsam inanırım

1|0
    0|1
  • mart la kızlık çok nadir bozulur ama dürüst olmadı herşeyden öte erdemdir ve herdaim benim nazarımda yer bulurda benim nazarımda yer bulması onun için ne anlam ifade eder orasını bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • o yaslarda bakire olmasi zaten imkansiz gibi birsey

0|0
    0|0
  • mahalle baskısı olmayacak ise ;

başımın üstünde yeri var derim...

0|1
    0|0
  • inanmaktan baska çarem kalmamis zaten. başkasina deldirecegine kendi delmesini tercih ederim

2|0
    0|0
  • erkeğin kafasına bir kere soru işareti düşmeyedursun içine dert olur ne kadar güvensede .s

0|0
    0|0
    • öyle diyosun. bende aklının ucundan bile geçmesin istiyorum

• Ölüm ölüm dediğin nedir gülüm?

0|0
    0|0
  • bu senmisin zor durummm inanması zorr

0|0
    0|0
    • planladığım benim

• nesini kabüllenmiceksin ki? güvenmem desene

• ben kendi adıma bişey demedim eğer temiz kalpli biriyse seviyosa güvenir

• bekarete önem vermem

0|0
    0|1
  • inanırım ama yalan oldugu anlasılırsa sonu kotu olur butun ıtıbarı gıder gozumden krıtık bır nokta olur o an yanı

0|0
    0|0
    • tabiki yalan değil

• inanırsın yani ne güzel.. bakire olanların yarısı ilişkiye bir şekilde girmişler

• aynen eskı kız arkadasımda oyleydı herturlu seyı denıyoduk ama sozde bakıreydı ıste...bana kalsa gereksız bı terım bekaret ama namuslu olacakya sözde ıste neyse :)

• Git o vibratörle evlen derim. Sen inanıyorsan bende inanıyorum sana rahat ol nikah şahidin olurum ben merak etme derim. :)

0|0
    0|0
  • evde kaldın kızım sen :D

0|1
    0|0
    • nedenki

• teşekkür ederim. ben yurtdışında yaşıcam 2 yıl sonra.

• yabancı ile evlilk yapacaksan tabii gittiğin yere göre değişir, onlar için bekaret kriter değil. ama türk ile evlenceksen dürüstce söyle en baştan.

Kızlar Ne Diyor 3

• sen özellikleri pek güzel sıralayıp saymışsın ama karşındakinin fikri seni nasıl gördüğü önemli

sonra üzüntü yaşama

0|0
    0|0
    • bu söylediklerim çevremden aldığım tepkiler

• bu kızlığını mest. ile bozmuşsanız , gidip diktirin başınız ağırmasın , bu SAHTEKARLIK değildir...

0|0
    0|0
    • kızlık zarı diktirmeyi hep sahtekarlık ve basitlik olarak gördüm bu yüzden böyle bişey yapamam tabi gerçekten ilişkiye girmemiş biri yapsa daha rahat olur kafası doğru söylüyosun

• evet öyle dedim zaten neyse iyi günler ve yorumunuz için teşekkür ederim :)

• rica canım , iyi günler , iyi operasyonlar :))

• inanmaz tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...