Sünnet yüzünden hristiyan olmayı düşünüyorum. Haksız mıyım?

Malum kuranda sünnet yok, adı üstünde sünnet. Kuranda olsa farz olurdu zaten. Hatta bazı ülkelerde Endonezya falan kadın sünneti de var. Kadınlarda klitoris kesilerek alınıyor. Şimdi benim anam Karadenizli babam Hataylı. Burnum anama çekmiş kemerli ve yamuk 😄Ben estetik olmak istedim ama ana tarafından herkes karşı çıktı. Allah'ın yarattığı organı nasıl beğenmezsin dediler. Günah dediler. Eee Allah'ın yarattığı burnu değiştirmek günahsa onun yarattığı penisi ve klitorisi değiştirmek günah değil mi? Bu nasıl çelişki? Yahudilerde de sünnet varmış. Hristiyanlarda yok ama. Evet bu çelişkiyi kim açıklar?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Burnun dikkat çekici büyüklükteyse dalga geçilecek vs yaptırabilirsin sünnetide olma çok istiyosan (artık çok geç) bu şartlar altında müslüman kal

0|1
    0|0
    • 1ay

Din biraz mantık işi ama genelde sorgusuz sualsiz kabul ediliyo yani yorumu da bana düşmezde böyle bir gercekte var teşekkürler eig için

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tür laflar a inanma kur an da namazın kaç rekat ezanin saat kaçta okunduguda yazmıyor ama peygamber efendimiz (s. a. v) söylüyor sünnet de peygamber efendimizin soyledigi ve kesin kıldığı birseydir

0|2
    0|0
    • 1ay

30 tane ülkede kadın sünneti var. Onu da mı peygamber söyledi?

• Ol gitsin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Senin için hava hoş. Demesi kolay

• 1ay

Yetişkin bir bireysin kendi kararlarını kendin verebilirsin normal olarak öyle mutlu olacaksan kimseye laf düşmez günahınıı beraber çekmeyeceksiniz sonuçta.

• 1ay

Çok anlayışlı birisin. Tşkr ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• herşey kur'anda yazmaz ki. namazın nasıl kılınacağı yazıyor mu ki? Allah'ınpeygamberimiz yoluyla müslümanlara aktardığı bilgilere göre yapılan şeyler bunlar.

0|1
    0|0
    • 1ay

Tşkr ederim fikrin için. Aslında sünnete değil o rezil olmaya kızıyorum. Kadınlar bakıyor. Resim video falan. Rezil oluyoruz mk

• 1ay

gösteriş meraklıları. sanki sünnet olunca erkek olunuyor. zaten çocuk erkek. maksatları övünmek.

• 1ay

Aynen kardeşim

• Sünnet olan hristiyanlar da var, dini değil tabii ki. Ve haklısın, bu bize anlatılan din bir sürü çelişkilerle dolu. Mantıklı bir açıklama bekleme bence.

0|1
    0|0
  • Mübarekleri piste alalım

0|1
    0|0
  • Bu güne kadar olmadıysan bundan sonrada olmana gerek yok. Hristyanlık mevzuyu keyfe keder değiştirmiştir. Yani onlarda da sünnet var esasında. Ancak sonradan işi vaftize çevirmişler. Hatta Hristyanlıkta başörtüsü de vardır.

0|0
    0|0
    • 1ay

Oldum ben ya 1998 de hem de. Ama işte o video kaydı resimler falan psikolojimi bozdu. Yemin ederim. Utanç ve rezillik yani

• 1ay

Burun estetiği günah mı değil mi?

• 1ay

Hayır neden günah olsun... Siz İslam dinini kimden öğreniyorsunuz... Nasıl bir kafa bu ya...

• Kestire kestite küçüxük birşey kaldı zaten *mk

0|2
    0|0
    • 1ay

3 kere mi kestirdin?

• 1ay

Herkes düzelttrmiyo demekki anlamıyolar demekki

• 1ay

Aynen

• Kardeş sünnet ne demek olduğunu araştır :) sünett İslamiyetten önce de var tabi :) korkma len acımaz, bak erkek olacan :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben seneler önce oldum zaten. 😄Tüm kadınlar geldi baktı. Resimler Videolar falan. Rezillik resmen.

• 1ay

Tamam abi.

• 1ay

Oldu :)

Yükleniyor...