Beni kimse almayacak heralde ben napicam böyle?

Her ay adet sancısı çekiyorum hangi ilacı içsem fayda etmiyor her ay acildeyim annem babam çekiyor kahrımi zaten bir gün boyunca hep yataktayim evlensem annem kadar kimse bakmaz bana kimse kahrımı cekmez doktor bana evlenince geçer falan dedi ama aklıma hep bu geliyor sevgilime söylüyorum bu ay yine acile gittim diye oda yine mi falan diyor evlensek sıkılır benden bırakır gider evlilikte bence kurtuluş değil annem gibi kimse bakmaz bana bu sancıyı geçirebilecek başka birşey yok mu evlilikten başka 😢😢😢😢

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kisiyendegisir evleneceyin kişi akilli ve olgunsa seninanlar be sana annen sen daha fazla bakar kişilik karakter meselesi

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne biliyim annem hep öyle diyor Anne gibi yar olmaz diye falan

• 1ay

Birşey sordum sana cevap vermedin

• 1ay

Niçin

En İyi Kız Görüşü

• Merak etme evde kalmazsın sen...

0|1
    0|0
    • 1ay

Katlanmazsa ya birakir giderse annem gibi olmaz çünkü kimse 😔

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 3

• Kuzenimde öyleydi. Sürekli acile serum yerdi. İmam nikahı kıyılırken hoca bir dua daha okuyormuş. Geçiyormuş canım

0|0
    0|1
    • 1ay

Onu hiç duymamıştım ilk defa senden duydum

• evde kalmazsın ya takma

0|0
    0|0
    • 1ay

Evde kalmayı bırak böyle rezillikler çekmek istemiyorum evlenince çünkü sancı çektiğim zaten ne yaptığımı bilmiyorum her tarafı dagitiyorum karşımdaki buna katlanabilecek mi 😒😒

• 1ay

katlanır ya katlanmalıda zaten bu doğal bısey dusunupte kendı canını da sıkma sımdıden :)

• alan olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...