Kalıcı dikimde kesin kanamam olur mu?

Diktirdim, kanaman kesin olur mu doktorum olacağını söyledi. .

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• INSALLAH olmaz MK.. ückagitcilari..

2|1
    0|0
    • 1ay

3 kağıttan fazlaydı

• 1ay

Günahkarin hayri tutumaz..

• 1ay

O hiç belli olmaz iyi birinin kazandığını görmedim, kötüysen kazanırsın.

En İyi Kız Görüşü

• Ne yaşadığını kimse bilemez. Tecavüze uğradıysan bu seni kötü biri yapmaz. Bundan dolayı bakireligini kaybetmişsen hala bakire sayilirsin. Eski erkek arkadaşınla ve arkadaslarinla yapmışsan bunu kabullenmelisin. Evliliğin ilk gününden itibaren yalan söylemek 10 sene sonrada olsa 20 sene sonrada olsa büyük problemlere yol açar. Çocuklarının önünde küçük düşürülursun mesela. Düşünsene eşin sana ilk günden yalan söylemiş hemde hayatınızı etkileyecek bir yalan, hoşuna gider mi?
    Eger bir hata yaptıysan arkasında dur.
    Ayrıca erkeklerin çoğu geniş tabiri caizse artık. Ruhu bakire olsun diyorlar ne demekse artık. Yani ondan önce karısı kimin altında yatmış zevkten dört köşe olup inlemiş umursamıyorlar bile. Boşuna diktirmişsin.

0|3
    1|1
    • 1ay

helal olsun karakterli birisinn harbi kızsın

• 1ay

Tebrik ediyorum seni. Yerinde bir yorum olmuş. Evet arkadaşlar durum açıkça bu şekilde kimsenin kasmasına gerek Yok!

Erkekler Ne Diyor 8

• Olur da evlenmeye yakın yaptırsan daha iyi değil miydi?

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • bir hadi ordan git mk madem popona güvenemiyorsun neden boyundan büyük işlere kalkışıyorsun? Ya özgürlüğün tadını çıkart ya da yapma !

0|0
    0|1
    • 1ay

Yaptım bir kere oldu bitti.

• 1ay

Aynen onu demek istedim işte gerisi kimseyi ilgilendirmez hayat senin seçimlerinle yaşamayı biliyorsan sonuçlarınlada yaşayabilirsin.

• 1ay

Peki

• Kandırırsın çocuğu merak etme yapaylarda şelale gibi geliyormuş

0|0
    0|0
  • olabilir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Komple yama yaptirsaydin hic giremesin askim ben full+full bakireyim de matkapla. acsin dinamit doseyip patlatsin sanki disarsa kalmis kensini ssk li ise attirmaya calisan isci gibi torpil yapio mk kocayi buldukmu tamamdir yalan olsa ne olmasa ne gerdekten hemen sonra bana yaz goruselim ipe unu serelim birde oyle aldat sakin olmaz deme ikisi arasinda fark yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Kabul

• 1ay

Gizlisin parlak zekalı aşkım

• 1ay

@mtrak

• istediğin kadar diktir anlaşılıyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlaşılmaz

• 1ay

herneyse sana inandıracak değilim. istediğini yap çokta fifi.

• 1ay

İnanmadım zaten bye

• Neyi diktirdin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar toplam verdin. Bide nasıl oluyo anlatabilirmisin. Bende düşünüyorum da

0|0
    0|0
    • 1ay

1.250 tl verdim dr tanıdığım vardı o şekilde indirip yaptı biraz az acı hissettim normal olarak

• 1ay

Aynen. İlerdeki kişiye bağlı. Sorun yapacak biri olursa diktiririm. Ama sorun yapmazsa hiç diktirmemm

• 1ay

Aynen ona göre davran

• kanamaz dikişli

0|0
    0|0
Yükleniyor...