Nişanlımın penisi çok küçük onunla evlenirsem ilerde sorun olurmu?

onunla ilk defa seviştik ve penisini gördüm küçüktü. onu seviyorum ama bu durum ilerde sorun olur mu cinsel birleşme yaşamadık ama evlenince mutlu olurmuyum sadece bu yüzden de onu terkedemem ne yapacağımı bilmiyorum ona bu konuyla ilgili bişey demedim üzülmesin diye

0|0
1456

En İyi Erkek Görüşü

• Ömür boyu orgazm yaşamamayı zevk almamayı göze alıyorsan evlen tabi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ohoooo sen daha görüşte böyle düşünüyorsan yani bilmiyorum ya evlilikte seks önemli tabi de

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 55

• Eeee sadece o yüzden terk edemez sen neden bunu umursuyorsun? Oldu olacak eline tartıştı al tart ondan sonra nisanlan.

1|0
    0|0
    • evlenince mutsuz olurmuyum

• merhametli de kardeş gibi de uyumayalım yani:)

• Içine almadan bilemezsin. Bruce Lee ye baktığında bu kimseyi dönemez dersin vücut yapısı itibariyle ama adamın yaptıkları ortada.

• İşte Türk milletinin sorunu, bakıreyım yapmadım kucuk yazmıs, evlendıkten sonra aldatan cok kadın bılıorum, aile ve bekaret baskısı sonra evlenınce bu muydu evlılık ve seks dıyor baska erkek arıyor sen de oyle olacaksın, ınsan bırbırını tanıyıp evlenmelı cınsel olarak ta ınsanlık olarakta, cinsel uyum olursa evlılıkler surer yoksa surmez, asık olup evleneınce bamyayı gordum dıyıp askı bıten cok kız bılıorum, erkeklere de tavsıyem gucunuz yoksa ufaksa evlenmeyın herkes evlenecek dıye bırsey yok, boynuzlanmaktan ıyıdır saygılar herkese

0|0
    0|0
  • Çok küçükse sıkıntı yaşarsın, zevk alamazsın.

0|0
    0|0
  • Kaç cm vardır? İnce mi bir de?

0|0
    0|0
  • Büyüklerini de gördün sanırım

0|1
    0|0
  • Af edersin ya**k için mi evleniyorsun

2|2
    0|0
  • seks sadece penis boyutu değildir. Başka özelliklerini de keşfedip ona göre karar vermelisin.

1|0
    0|0
    • nasıl özellikler

• Cinselliğe olan yaklaşım. Libido yüksekliği. Fanteziler. seks yapmak kadar konusmalisiniz da cinsellik ve fantezileriniz hakkında. Kırmızı cizgilerinizi bilmeniz gerekir.

• sorun olur

0|0
    0|0
  • neden sorun olsun

0|0
    0|0
  • Kucukten kastin ne?12 13 cm ise is gorur daha kucukse doktora gitsin ama sen cok daha buyuk istiyorsan da bisey diyemem ara bul

0|0
    0|0
  • Penis estetiği yaptırabilirsiniz. 2-3 cm en azından uzama sağlıyo. Kalınlaştırma da mevcut.

0|0
    0|0
  • zenci bul kendine dagıtsın :D

0|0
    0|0
  • Sanmam olacağını

0|0
    0|0
  • sorun olmaz merak etme penise göre mi evleneceksin o işlevini yapar merak etme sende bir şeyler öğren odun gibi kalma evlenince

0|0
    0|0
  • Kalınlığı nasıl. Bence bununla evlenirsen ileride kesin aldatırsın. Kolay kolay orgazm olamazsın.

0|0
    0|0
  • O size kalmıs ama o penis hep öyle ıfak aklırsa ilerde hiç bişe zevk alamasınız kötü olur bişeyler yapın öok sorun olur doktor gidin bnce

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • küçüklük büyüklük neye göre ölçüyorsunuz siz:D

0|0
    0|0
  • Olmaz Manuel Takilirsin...

0|0
    0|0
  • Mutlu olursun merak etme takılma.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 13

• Sevgi bir erkeğin penis boyunu ölçmek mi?
    Ya ilerde sorun olursa bir penis boyu için mi terk edeceksin ya da düşünüyorsun?
    iyi s*k* biliyorsa boyunu dert etme arkadaş ve ilerde sen zaten bu adamı aldatıcaksın zaten başka bir penis boyu merakı var yok yapmam etmem deme yapacaksın.

2|4
    0|0
  • Ne kadar küçük ki

1|0
    0|1
  • Evet okur

0|0
    0|1
  • Sen deneyimli isen sorun olur

0|1
    0|0
  • Hımm zor bı durum

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma şeylere takıyosunuz siz ya önemli olan aşk sevgi birbirine olna güven 10 cm olsa nolcak büyük olsa nolcak sevdikten sonra

0|1
    0|0
  • mutlu edemeyebilir

0|1
    0|1
  • Tecrubwsizsen sen küçük sanıyorsun bence

0|1
    0|0
  • Kadın vajinası 3 cm'e kadar duyarlı. Oyüzden 10 cm iyi bir boyut bence sıkıntı yaratmaz.

1|3
    0|0
  • sen penisiyle evlen :D

0|2
    0|0
  • Ablacmm sevgi varsaa onu hiç sorun etmezsinn ztnn , eniştedee kullanmayı bilirsee sorunn yaşamassınız diyee düşünüyorumm hayırlısıı :)

1|3
    0|0
  • Ayril. Sana erkek mi yok

0|0
    1|0
  • Bakire değil misin sen kıyası nasıl yapıyorsun veya hiç ilişkin olmadan zevk alamayacağını boya niye bağlıyorsun

0|6
    0|0
    • bakireyim ama cm ölçecek kadar göz var yani

• Gözün başka görmüş ki kıyas yapıyorsun anladım onu da şunu diyorum hiç seks yapmadın madem belki zevk almana yetecek bir boyda ne bu curcuna şimdiden illa battal boy zevk verir diye kafaya girme

Yükleniyor...