Kız arkaşıma sarıldığımda penisim hemen sertleşmeye başlıyor :( ? Nedenn?

Oynaşmıyorum koklasmiyorum. Yoldayız elimi omzuna atıyorum bir anda penisim sertlesmeye basliyor. Durup duzeltemiyorum da.. kalktigini anlayacak diye cok utaniyorum. Neden oluyor boyle kız hakkında kotu düşünmüyorum. Seviyorum onu.. :(

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Zaten o senin gercektende sevgilini sevdigini anlatir. Bir adam sevdigini görunce otomatik sertlesir

0|2
    0|0
    • 1ay

Her zaman olmuyor bende :l sarilinca sadece

• 1ay

Hmm dogrudur ama bizde derslerde ögrendimizde diyorlsrdiki uzaktan erkek diyelim görsede hemen sertlesmeye baslar...

• 1ay

Oncelikle Günaydın @gizli arkadaşım tamam ama uzaktan görme ile bu olay olmaz desem?

En İyi Erkek Görüşü

• Ter olan birşey yok :-) bu iyiye işaret 👉

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Açlık varsa demek 😛

0|1
    0|0
    • 1ay

Irademe son derece sahibim ama ben bakirim ve her kıza bakmam. O baska :l açlık pek sanmıyorum sonucta mast. Yapiyoruz

• nasıl bir yokluksa sdfghjhgfds

0|1
    0|0
    • 1ay

-,- napalım bacım onumuze gelene çakalım mı? Koruyoruz kendimizi zinadan

• 1ay

bir seviş rahatlarsın

• Normaldir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Acemilikten ustad:)

0|1
    0|0
  • Ya hiç olmasaydı düşün

0|0
    0|0
  • dostum kiza anlat bunu rahat edersin askim sana bisey solicem cok utaniyorum yanlis anlama beni elimde olmadan oluyo de ayni sorun bndede var ben soluyodum anlayisla karsilarlar korkma 😂😂

0|0
    0|0
  • Çok açsın demek ki :) İlk baslarda bendede öyle oluyordu zamanla alışırsın. Bence bu utanılcak bir konu değil çok normal birsey. Asıl kalkmazsa sorun olurdu

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya kalkması problem degil kız görürse sıkıntı

• 1ay

Kızla cikmaya baslayali 1 hafta ya oldu ya olmadi. S*kmek icin cikiyormus damgasi mi yiyelim :l

• 1ay

Dostum kız nasıl birisi? Böyle şeyleri nasıl karşılar bunu bilmen lazım. Eğer şeyinin kalktığını görür sana laf ederse güzelce anlatırsın. Çünkü elinde değil yani yapcak bisi yok.

• popona sok ya evladiii

0|0
    1|2
  • Alışık olmadığındandır, omuzuna yattığında falan da aynı durum olur. Zamanla düzelir ama.

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğine bunu yapar mı lan? :)

0|0
    0|0
  • odas sarılmak ıstıyor ondan

0|0
    0|0
  • Dostum cok normal bir durum o da bu duruma ayiplayarak bakmaz cok yeni degilseniz

0|0
    0|0
  • bir yanlışlık var sende aslında poponun kaşınması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...