Penisimdeki bu sorun hayatımı kararttı bu saatten sonra ne yapabilirim?

Penisim kırılmış sonra orjinal haliyle kendiliğinden düzelmiş sonra bu kırılan yerde peyroni diye bir hastalık oluşmuş sertleşince ağrıyor acıyor sonra tam sertleşemiyorsun penisin canlılığı gitti kısaldı gençliği gitti sanırsın 70 yaşındaki amcanınki gibi ruhi bunalıma girdim ben evlenip iyi bir aile babası olmak istiyordum şimdi bana herşey uzak daha 21 yaşındayım ne yapacağım cidden bilmiyorum Allah bunu kimseye yaşatmasın hayat böyle devam ediyor ama hergün ölüyorum...

Güncellemeler:
1ay benim durum muallak doktorlarda çözememiş bu durumu en son mutluluk çubuğu diye birşeymiş

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence plastik cerrahi ile bir görüş Mutluluk cubugu olabilir tada vaska bir yontem mutlaka bir tedavi yöntemi vardir

0|0
    0|0
    • 1ay

abi mutluluk çubuğu nedir ya ondan zevkmi alınır hem o belli olur ya bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora görün

0|0
    0|0
    • 1ay

göründüm onlarda birşey yapamıyorlar :(

• Öncelikle geçmiş olsun, sorun ne ki acı mı veriyor?

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen bunu kadınlardaki vajinismus gibi düşün onlar nasıl acı çekiyor aynısı bizde böyle :(

• 1ay

Google amcaya yazdım vajina estetiği varmış doktora gidip konuştuğunda şu soruyu sor bu ameliyattan sonra duyularım kaybolur mu azalır mı? çünkü cerrahi bir girişim olacak duyuların kaybolursa o organının anlamı kalmaz

• 1ay

Aynen labioplasti olabilirim belki bir yandan gereksiz onca parayı vermek fakat ben senin durumunu sormuştum tedavisi yok mu yani

Erkekler Ne Diyor 5

• Krem alıp akşamları yatmadan önce biraz masaj yap. çok sık mast. yapıyorsan sayısını azalt. kiloluysan kilo vermelisin. kilo aldıkça penis içine çöker. en iyisi düzenli olarak masaj yaparak zamanla düzelmesini beklemek.

0|0
    0|0
    • 1ay

abi dediğini yapmaya çalışacağım kilom falan yok çok kötü bir durum siz beni anlarsınız :(

• çok üzüldüm kardesım =(

0|0
    0|0
    • 1ay

kader diyelim abi kimse anlamıyor ailem bile anlamıyor :(

• İyi de durduk yere kırılmaz ki illa bir yere sokmuşsundur zorlamışsındır ne biliyim

0|0
    0|0
    • 1ay

kardeş her insanda olduğu gibi bende mastürbasyon yapıyordum galiba ondan oldu

• 1ay

abartma değil benimki dayanıksız çıktı

• Üroloğa git tedavi ol dostum psikolojik olarak kendini yıpratmadan

0|0
    0|0
    • 1ay

yıprandım bile hiçbirşeyden zevk alamıyorum :(

• 1ay

Bu alanda Prof olsn birini bul üniversite hastanesinde ancak tam teşekküllü tahlil ve filmlerden sonra net sonuç ortaya çıkar tedavi uygulanır

• Penis nasil kiriliyor ki tedavisi yok mu

0|0
    0|0
    • 1ay

tedaviye cevap vermiyor en son cerrahi müdahale oda penisi kaybetme riski fazlaymış

• 1ay

Ne yaptin da kirdin

• 1ay

herkes gibi mastürbasyon kırıldığını anlamamışım bile sonradan ortaya çıktı :(

Yükleniyor...