Prezervatif kullanmak gebeliğe kesin engel midir?

Sevgilimle düzenli olarak sex hayatımız var ve prezervatif kullanıyo hamile kalmassın diyo ama bilmiyorum prezervatif kullanmak kesin olarak çözüm müdür ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Delikse (İmalat hatası her üründe olabilir), içindeyken çıkarsa korumaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hiç bir gebelik önleyici sistem % 100 garantili değildir. en garantilisi bile % 96 dır. kondoma güvenmeyin.

0|0
    0|0
  • Kesin engeller diye birşey yok.Dikkatli takmak lazım prezervatifi o zaman engeller ancak.

0|0
    0|0
  • Tuplerini baglatmadigin surece %100 koruma saglayan bir yontem yotur genelde %98 koruma saglar prezervatif ve dogum kontrol hapi, zevki en ust s3viyede yasamak istrrsen dogum kontrol hapi derim cunku orgazm sirasinda rahatca icine bosalir sende daha fazla zevk alirsin cunku prezervatif olunca erkek zevk almaz.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle engeldir,

0|0
    0|0
  • prezervatif te kullansa her zaman kaçak ihtimali vardır. bununla ilgili oranlar vardı bir ara okumuştum. her yöntemin mutlka %3-5-8 gibi bir risk oranı vardır.

0|0
    0|0
  • doğru kullanıldığında evet. ancak takarken dikkat edilmez ucunda hava kalırsa basınç sonucu patladığı da olabilir. o zaman geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • prezervatif delik olmadığı ve cıkarırken bir sakarlık yapmadıgı sürecesorun yok ... durex se saglam defans demek :)

0|0
    0|0
  • delinmezse evet :)

0|0
    0|0
  • kullanmasa yine kalmassın tam o anda dışına boşaldımı sorun kalkıyor,eski sevgilime ben böyle yapıyordum,onunla evlenemessen evlendiğin kişiyede aynını yaparsın

0|0
    0|0
  • eğer yırtılmazsa ya da sperm içine gitmediği sürece hamile kalmazsın. prezervatif kesin bir çözüm ama zevki azaltabilir bir de kaliteli bişiler almalısın ki risk olmasın yırtılmasın falan

0|0
    0|0
  • Riskli bence...

0|0
    0|0
  • çıkartıp devam etmezse kesin korur

0|0
    0|0
  • Herhangi bir yırtılma veya delinme olmadığı sürece %99 engeller.

0|0
    0|0
  • %99 Oran veriyor kondom şirketleri , %1 i sen düşün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır o çocuk ordan çıkacak geldiyse .:/

0|0
    0|0
  • bence evet , delinems hiç görmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...