Klitoris sizcede benide aşırı derecede benzemiyor mu?

Bence aşırı benziyor.Klitoris sizcede benide aşırı derecede benzemiyor mu?

Güncellemeler:
1ay Düzeltme: penise yazacaktim yalnışlıkla benide yazmisim. Yetkililer tarafından düzeltilse mutlu olurum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• esasen çocuğun cinsiyeti belli olmadan tek bir organ var, erkek olunca büyüyüp penise dönüşüyor, kız olunca küçük haliyle kalıyor klitoris oluyor. organ tek yani. :)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Klitoris ve penis aşağı yukarı aynı organdır zaten. Sadece anne karnında hormonlar tarafından farklı biçimde gelişmiştir.

Her bebek anne karnında ilkin dişi olarak başlar, eğer XY kromozomluysan, yani erkekse zamanla yumurtalar testise dönüşür, ve dışarı atılır, ve penis gelişmeye başlar.

XX kromozomlu bebekte bu süreç yaşanmaz ve yumurtalar farklı şekilde gelişir ve üreme sisteminin malum kısmı pek gelişmez, o yüzden klitoris olarak kalır.

Bodybuilding yapan kadınlar yeteri kadar steroid alırlarsa, klitorisin git gide penise benzer bir yapıya büründüğü gözlemlenebilir.

3|0
    0|0
    • 1ay

Bilgi için çok sağol yemin ediyorum ufkum iki katına çıktı.

Kızlar Ne Diyor 4

• genco zaten Her canlı cinsyeti evrilmeden önce dişiydi. Bu normal bişey 2. fotodan 1. ye dönmüş :D

0|0
    0|0
  • ben leblebi diyorum ona

0|1
    0|0
  • klitoris ne peki

0|0
    0|0
  • Anne karnında sonradan penis veya vajina oluyo aynı işlevdeler zaten aynı köken kanıtlandı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ılgınc

0|1
    0|0
  • Benzer zaten.

0|0
    0|0
  • klitorisin alt kısmında çizilen sağlı sollu şeylerde aynı bizim t*şaklara benziyor :D

0|2
    0|0
Yükleniyor...