Çocuklara cinsellik konusunda eğitim kaç yaşında verilmeli

Çocuklara cinsellik konusunda eğitim kaç yaşında verilmeli.Yoksa verilmemeli de dışardan mı öğrensin?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yaşında eğitim verilmelidir herkes 12 yaşında hormonal olarak yetişkinliğe ulaşıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Lise döneminde. Ama zaten her çocugun altında internet denen şey var merak ettiğini açıp bakıyor. Hatta aklına gelmeyen şeyler bile internette ki reklamlardan çıktığı için şimdiki neslin bilmediği yok..

0|0
    0|0
  • Dışarıdan öğreneceği şeyler yanlış olabilir o yüzden anne ve babadan öğrenmeli erkekse babadan kız ise anneden. Bu eğitim ergenlik çağına yakın bir zamanda verilmeli

0|0
    0|0
    • Kesinlikle dışarıdan öğrenmemeli yanlış cinsel eğilimlere yönelebilir. Şahsen benim oğlum olursa ona uygun bir dille anlatırım.

• 15-18 yaşında verceksin yoksa cocuk o azgınlıkla yanlış yola düşebiliyor

0|0
    0|0
  • ben ilk cinsel deneyimimi 14 yaşında yaşadım bu yaşlar iyi yaşlar...

0|0
    0|1
  • bize kimse birşey anlatmadı :(

0|0
    0|1
  • Kendini keşfetmeye başladığı zamanlarda verilmeli diye düşünüyorum. Sağdan soldan yalan yanlış bilgilerle beynini doldurmadan. İnternete zilyon tane bilgi kirliliği var.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ergenliğe girdiği zaman.

Ortalama 12-14 yaşlarında.

Kendi çocuğuma olduğu gibi anlatmanı düşünüyorum "ayıp" deyip dışarıdan yalan yanlış şeyler öğrenmesine izin veremem.

1|0
    0|0
  • vermeye ne hacet. böyle bir toplumda yaşın lafımı olur. iilaki öğrenecek illaki öğretecekler. dışarıdan daha sağlam öğrenir emin ol.

1|1
    0|0
  • Onlar 9-10 yaşında her şeyi öğreniyorlar. Yeni nesil böyle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...