Yine bekaret konusu?

Sozlum bu konuda cok takintili, bakireyim bir iliskim surtunme vs hicbir tarz birsey yasamadim masturbasyon haric tabi oda herhangi bir sekilde zarar vermeden ama yinede bende kendimden korkar oldum, ya diyorum masturbasyon yaparken bozulduysa veya esnek bir zara sahipsem bu tarz seylerde duymustum, sozlum evlendigimizde hayatta inanmaz bana herhalde korkuyorum benide takintili yapti bu konuda

bir erkek illa kan gelince mi anlar bakire oldugunu kizin ya, iliskiye girmis kizla girmemis kizin vajinasi bir olur mu, hayir benimkisi kalin kafali anlamaz diyede korkuyorum of ne olacak bu halimiz

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ondan ayrıl ya da psikolojik tedavi görmesine razı et. Ben kız olsam asla öyle biriyle huzurlu bir hayat süremem ve bunu fark ettiğim an atarım yüzükleri S*ktirsin gitsin ne hali varsa görsün derim. Eğer daha sözlüyken seni kızlık zarına karşı zan altında bıraktıysa evlenincede herşeyden kıl kapan bir kadına dönüştürecektir ve bu rurum şuan ailen olan ailenede yansıyacaktır ve en çok annen kahrolacaktır. Ben seni böylemi yetiştirdik kızım herşeye ve herkese hoşgörüyle bakan sen şimdi herşeyden nem kapar olmuşsun ne oldu sana böyle der. o niye öyle neden öyle olduki onun öyle olmasına ne sebep olduki o sebebe ne sebep olduki böyle zincirleme bir hayat tarzı gelir hayatına yerleşir ve hayatın mahvolur.İnşaallah düşündüğüm gibi olmaz fakat senin nişanlının bu kızlık zarı takıntısı seni daha yolun başındayken etkilediyse diğer kelime ve şüphelerinden etkilenmemen ve bunlarıda doğacak olan çocuklarınıza empoze etmemen imkansız gibi geliyor bana.Allah yardımcın olsun. Baktın bu zar davası birkaç ay daha uzayıp devam ediyor bence kökünden halletmelisin.

1|0
    0|1
    • sanki bizi taniyormussun gibi bildin gercekten, sadece zar konusu degil sozlum her konuda boyle iste .. ama aptal de salak de ne dersen de ne yapayim seviyorum:( bende cok dusunuyorum bunlari sonra bosver diyorum ne olacaksa olsun oofff offf

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayatında kaç kere vajina gördün ki diye sor. Eğer gördüyse vur tekmeyi. Bakire kız arıyosa kendide bakir olucak. İlişkide kan gelir gelmez bilmiyorum ama tırnağınla yırtmadıysan zarını ya da suana kadar hic mast. yaparken kan gelmediyse saglamdır zar takma kafana.

0|0
    0|0
  • bişe olmaz korkma

0|0
    0|0
  • Bi sor bakalım o erkeğe o ne derece bakire?

1|0
    0|0
  • Peniz girmemiş vajina belli olur mutlaka...

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama bayan arkadaşlar daha net cevaplar verir

0|0
    0|0
  • bir kadın bir kez oldum diyorsa inanma,bekaretini kaybetmiş bir kadın acıktığı her zaman erkekle yatar,benim yattığım kızların hepsi bana derlerdiki nişanlımla bikez yaptık,ama noldu,benden sonrada hep birilerinin altına yattılar,sonuçta yamanacak birini buluyorlar,sen bakireysen korkma o kan gelir esnek olayı milyonda bir

0|0
    0|0
  • cok kısıyle bırlıkte olmadıysa anlamaz...kahpe dıye yaftayı yapıstırır hele bıde kalın kafalıysa...bence ılıskı yasamadıgını bundan bahsetmesının senı uzdugunu felan soyle

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • canım takma kafana bende öyle düşünuyodum ama ilk gecemde kan geldi . ve ilk yaptığında glmedi benimde üzerime çok geldi kiminle birlikte oldun falan diye ama ikincide geldi tkma kafana öyle yda böyle gelir tabi bozulmadıysa masturbasyon yaptıktan sonra kan geldmi hiç ?

0|0
    0|0
    • bu arada ben bayanım eşimin adresinden giriyorım

• sen takma kafana herşey olucağına varır.

• eşinle ortakmı çalışıyosunuz

• kimseyle olmadıysan zaten öylesindir ama biriyle olduysan geri evine gönderir seni,yoksa bekarete önem vermeyen birini bulman gerekti,benim yattığım kızlar değildi hepsi evlendi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen kendinden eminsen korkacağın hiç birşey yok. Diyelim ki korktuğun başına geldi. Sakince ertesi gün doktora gitmeyi teklif edersin ve eşin raporu gördükten sonra iyice utandırırsın onu... Şunu bil ki sana inanmıyor olması ciddi bir ayrılık gerekçesidir. Ayağını yere sağlam bas. Ağırlığını koy.

Gün gelir, raporunu suratını atacak hale gelirsin. Sen, kendini KENDİN için korudun. Onun için değil.

Ben, nikah öncesi birliktelik taraftarı olmasam da erkeklerin de bu kadar şımartılmasına da karşıyım. Bu alçak zihniyet yüzünden kaç tane kız intihar etti, bilmez mi kimse?

0|0
    0|0
  • Yobaz bir sözlün var. daha önce sex yapmamış biri, erkeğin iyi olup olmadığını sexte anlamaz diye aslında bütün bu takıntıları. bu kafada biriyle neden kendine yazık ediyorsun hiç anlamıyorum, yaşın genç git başkasını bul böyle insanla hayat mı geçer

0|0
    1|0
  • kroka ne korkuyorsunn

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle yap canım , özel hastneden bir bayan jinekoloğa git görün muayene ol zarının esnek olup olmadığı her şeyi sana söyler...

0|1
    0|0
Yükleniyor...