Bakir olmayan bir erkek bakire bir kız koca bir geçmiş :/

sevgilim benden önce bikaç kişiyle ilişkiye girmiş bakir değil benim ilk sevgilim geçmişi sürekli aklıma geliyor midem kaldırmıyor ve geçmişinde ilişkiye girdiği eski sevgilisiyle karşı karşıyalar kız hala sevgilimin peşinde artık iyce deliriyorum biz bide farklı şehirlerdeyiz napcambilmiyorum onu seviyorum ben ama dayanamıyorum :(

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• eğer sevgilin geçmişiyle ilgili bir rahatsızlık duymuyorsa pişman değilse erkek adam yapar kafasındaysa haddim değil ama direk ayrıl derim ama gerçekten pişmansa seni deli gibi seviyorsa gerçi pişman olduğuna emin olmak ta çok zor ama eğer gerçekten pişmansa sen bilirsin derim...

0|0
    0|0
    • pişmnsa ne omuşturki ?

• adam olmuştur o zaman çünkü evlenmeden o işleri yapmak hem kendisine hem de karşısındaki kıza saygısızlıktır bence...

Erkekler Ne Diyor 7

• Bakire erkek tanımı bence sadece eşcinselliğe merak salıp anüsünden ilişki yaşamamış erkeğe denir. Kadın erkek ilişkisinde bayan zarını kaybeder fakat erkekte artan ya da azalan bir şey olmaz eğer meni gelmemişse. Ve buna paralel cinsellikte erkeğin bakiresi olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Bunu kaldıramayacaksan niye devam ediyorsun.

0|0
    0|0
  • yaaa bırakın bu bakire bakir takıntılarını yaaa yıl 2000 i geçti biz hala nelerle uğraşıyoruz...kimsenin geçmişi kimseyi ilgilendirmez...

0|0
    0|0
  • Bence bu zamana bak geçmişte ilişki olsada bugün tek sen varsan eskiyi bırak sonuçta o zaman sen yoktun

0|0
    0|0
  • kategori yanlış yerde... onun için cevap vermeme hakkımı kullanıyorum...

0|0
    0|0
  • hakeden kazansın

0|0
    0|0
  • bakir erkek varmıdır,tabi sorarsan herkes bakir,herkes bakire

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• önce birlikte olduğun insana güven güvenemiyorsan da ayrıl...

0|2
    0|0
  • Meşru olmayan ilişkide ısrarcı birisi ise yol ver gitsin. Pişmansa artık, için rahat olsun. Onu Allah'a emanet et. Allah onu sana bağışlayacaktır inşallah...

0|1
    0|0
  • millet uzyda arsa alıyo siz bacak aranızdan çıkamadınız yazık ya.

0|0
    0|1
  • ona söyle ben aslıdna bakire değildim diye, tepkiyi izle :)

0|1
    0|0
    • nolur sence ?

• ayrlır heralde ya da ilişkiye girmek iser ?

• işte gerçek yüzünü öğrenerisin canım..

• şimdi bir karar ver , ya ayrıl ya da o düşünceyi sil at kafandan , sevgiline güvenin yok mu ?

0|0
    0|0
    • yok :(

• baska bii şehirde işte.. bilmiyorum birçok neden ve midem kaldırmıyor bu durumu :(

• şu an klasik bir bakire davranışını yansıtıyorsun canım...

• ayy sende bakirsin ve bakir olmayan bir insanla birliktesin..sevgilin zevkle oh ah diye yaparkene sen burda deliriyorum de..daha çok delirtir o seni..

0|1
    0|0
    • nasıl yni :(

• aynen.kıskançlık oluyor insanın içinde ben çok kıskancımdır yani..hadi bayanla konuşabilirde.öyle öpüşmüş haltları yemiş hayatta sindiremem beni sevsin gene olmazz...

• evet olmaz bende sen gibiyim :(

Yükleniyor...