Erkekler yolda yürürken neden cinsel organlarina dokunur?

Erkekler yolda yürürken neden cinsel organlarina dokunur?

0|0
5|56

En İyi Erkek Görüşü

• sağa sola hareket eder bazen rahatsız edici şekilde kalır düzeltme ihtiyacı hissedilir o yüzden elle onu düzgün şekline sokmak gerekir, ters döner yana yatar veya boxırın kenarına sıkışır vs. böyle durumlarda düz şekline yani ucu aşağıya bakacak çekilde çevirmek için ellemek icap eder. veya kalkmıştır o sebeple düzeltmek gerekebilir.. böyle. ama ben şahsen uluorta ellemekten utanırım ayıp diye bişey var

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sağda fazla kalmış, yapışmıştır adam da alıp sola yatırmıştır.

0|10
    0|1

Erkekler Ne Diyor 55

• Vallahi siz nerede yaşıyorsunuz, bilmiyorum. :D Yani böyle hödükler nerede var? :D Ben hiç görmedim yolda. Hani oralarına bakmıyorum gerçi milletin. Genel sağ sola bakarak yürüyorum da, hiç denk gelemedim böylelerine. :D Ben yapmam ayrıca. Sapık tiplidir onlar.

0|0
    1|0
  • yolda burnunu karıştıran denyolardan iyidir =) şimdi bazan içeride şeyin sıkışıyor ya da terden bacağına yapışıyor hiç bilemedin traş etmiş oluyorsun kaşınıyoryada küçük kıllar batıyor llaki elleyebilyorsun, yalnız burnunu karıştırmak nasıl bir iğrençlik

1|0
    0|0
  • Kaşınıyor kaşınıyor. Çort çort kaşımazsan çok fena uyuz ediyor :D

0|1
    0|0
  • Kızlar yolda yürürken neden cinsel organına dokunan erkeğe bakar

0|4
    0|0
  • vites degisikligi :P

kil varsa kasinti yapar. ayrica kadinlar gibi degil orasi duz degil yani. fazlaliklar var ve onlar saga sola yapisinca yurudukce yattigi taraf kasinabilir onu ayirmak icin dokunuslar ve cesitli hareketler yapabilirler. rahatsiz edici bir kilot giydigini dusun

1|0
    0|1
  • Dokunmaz yerleştirir. Yani o pantolonun içinde kıvrılıyor ve acıyor ya da rahatsız ediyor. Bazen de erekte oluyor ve pozisyona sokması gerekiyor çünkü gözüküyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Sıkıntılı iş:/

• 1ay

Yok ya ayarladıktan sonra verdiği haz bir başka :D O da bir arkadaş sonuçta arada muhabbet eder

• Dokunmaz bazen sıkışır düzeltirler.

0|0
    0|0
  • Çünkü beyni yok fikri var 😂😂

0|1
    0|0
  • Yolda giderken bile sanal seks yapıyorum. Haliyle ereksiyon oluyor benim evlat düzeltmek için de dokunmak gerek

0|0
    1|0
  • Kalkmıştır

0|0
    0|0
  • Vites.

0|0
    0|0
  • Yerini ayarlamak düzeltmek için. Kaşımak için.

0|0
    0|0
  • kaşınır

0|0
    0|0
  • Çamaşır sıkıştırıyor bazen onu açıyoruz. Bazen de taşaklar uygunsuz bir konuma gelip rahatsız ediyor onu düzeltiyoruz.

0|0
    0|0
  • Kaşıyoruz

0|0
    0|0
  • senin de olaydı anlardın

0|0
    0|0
  • Adamin organi sanane istedigi yerde dokunur

0|0
    0|0
  • araya kacarda o yuzden

0|0
    0|0
  • kaşınıyor bazen:)

0|0
    0|0
  • kasinyodr blki. d

0|0
    0|0
  • yapısıyor bazen. bazende ucu kasınıyor ondan

0|0
    0|0
  • Yerinde mi diye kontrol ederler 😂

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim manzara, hırbo tiplerin hareketleri.

0|0
    0|0
  • araya sıkışabiliyor. kendini bilen insan ama göstere göstere yapmaz ayıp denen bir şey var.

0|0
    0|0
  • hanzo ların tavırları

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma😄

0|0
    0|0
  • kalkıyor saklamak için kaşınıyor onun için

0|0
    1|0
  • Bazen rahat durmuyor