Ne zaman siteye girsem mast yapıyorum, bundan nasıl kurtulurum?

Hiç aklımda yokken bile sitede dolanırken nedense çekici gelen açık seçik yorumlar tahrik ediyor, nasıl nasıl dek geliyor bundan nasıl kurtulurum hesabımı kapatmaktan bıktım bu xperde bunu kapatmak istemiyorum sırf bu yüzden

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Siteye girmemek cinsellik konusunu engelle yani şahsen benim bakasım bile gelmiyo saçma sapan şeyler sen nasıl etkileniyorsun anlamadım

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya erkek olmak olabilir ben okuyarak etkileniyorum işte ne zman boş vaktim olsa bosluga düşsem okul filan olmama durumu gibi siteye üye giriyorum çok hoşuma gidiyo burda vakit geçirmek sonra naparsam yapayım karşıma cinsellik soruları geliyo hepsini okuyorum hatta etkilenip mast yapıyorum sonra pişman oluyorum :(

Kızlar Ne Diyor 1

• cinsel yaşam kategorisini engelle

0|0
    0|0
    • 1ay

Engellesemde karşıma cikiyo ya da meraktan giriyorum. Ya erkek olmak olabilir ben okuyarak etkileniyorum işte ne zman boş vaktim olsa bosluga düşsem okul filan olmama durumu gibi siteye üye giriyorum çok hoşuma gidiyo burda vakit geçirmek sonra naparsam yapayım karşıma cinsellik soruları geliyo hepsini okuyorum hatta etkilenip mast yapıyorum sonra pişman oluyorum :(

Erkekler Ne Diyor 4

• cinsel yaşam, cinsel sağlık ve nasılım kategorilerini engelle, bir daha görmezsin yayın akışında

0|0
    0|0
    • 1ay

Engelli zaten bide engelli olmasa ben meraktan giriyorum ki engelli olsada

• Bende giriyorum sanal seks isteyen bir kızın mesajını görünce benim oğlanı uyku tutmuyor :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen o kızı bulana kadar ne dolaplar çeviriyorsundur yeme bizu

• kendini parmakla

0|0
    0|0
  • Sen de cinsel bölümde takılma. Bu arada yasin kaç

0|0
    0|0
    • 1ay

20li yaslardaym cinsel bölüm cekiyo