Bakirelikle ilgili soruyorum?

Bakire arayanlar geri kafali gibi goruluyor nedense. Peki hanginizin ailesi evlenmeden iliskiye girmenize razi? Ailesimi dinlemeyip hice sayan biri evlendiginde kocasini(elin oglunu) dinler mi? Ne malum bigun kocasinida hice sayip baska naneler yemicegi?

Güncellemeler:
Kizlar soruma soruyla karsilik vermeyin. Siz kendinizden mesulsunuz. Kimse sizi bakir erkekle evlenmeyin demiyor
Bu sitedeki erkeklerde bir garip. Hepsi bakire olmayan kadin istiyor sanirsin. Halbuki gecen bir anket gordum bu sitede erkeklerin yuzde doksandan fazlasi evlenecegim kisi bakire olmali sikkini isaretletmis. Bu nasil bir tezat
Madem ole sizin kiziniz bu duruma susaun istermisiniz? Hata yapmamasi icin onu tembihlemez misiniz? Hatasi sizi uzmez mi? Peki ne hakki var ailesini uzmeye? Kocasini uzmeyecegi ne malim:)

0|0
17|7

En İyi Erkek Görüşü

• bakire istiyorum deyince nedense saldırıyorlar

yarası olan gocunur

onlar bakir değilki bizde olalım diyorlarda benim bakir olmadığımı nereden biliyorsun acaba ey zekiye?

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kimse istemedigi seyi bir baskasiyla yasamasin sorumlulugunu kaldiramayacagi bir halt yemesin evlenmeden .boylece herkes mutlu olur

ha tum bunlara ragmen devam ediyorsa karaktersizin tekidir.

1|3
    0|1
    • Katılıyorum sizin gibi bayanlar çok zor bulunuyor artık,geçen gün bir arkadaşım bir sürü kıza açık saçık fotoğraflarını attırmış ve bize gösteriyor Allahtan ben çocukluk aşkımla yani ilk ve son aşkımla senelerdir birlikteyimde bir ahlaksızlıgı olmadıgını biliyorum

• aynı şeyin erkek versiyonunuda ben sana soruorum gizli? evlenmeden onunla bununla yatan adama nekadr güvenrsin ve evlenirsin.çocuklrına nekadr terbiye verebilecek ve sana sadık kalabilecek?soruorm bunlrın hepsini

2|3
    0|0
    • öfff sıktın ama heee sürekli güncelleyip durma ozamn git kendine bakire bul sanada kimse bakire ile evlenme demio

• Ben çocukluk aşkımla birlikteyim o da bakire ben de bakirim oldu mu şimdi?İlla birileriyle yatmak gerekmiyor mutlu olmak için

• Guncelleyip guncellememem seni ilgilendirmez. Cevap vermeseydin. Benim belli bir sayida guncelle hakkim var istedigim gibi kullanirim

• erkekle kadın eşit bana göre erkek bakirse bakire kadın hak eder.

2|3
    0|1
  • Herkez dengi dengine olmalıdır bence. Bakir bir erkek bakire bir kadını hak eder. Bakire kadında bakir erkeği hak eder. İlşkiye girerken aileye sormuyorlar zaten. Aşık oldukları güvendikleri insanla yapıyorlar ne bilsinler ilerisini erkekler kandırmayı iyi beceriyor. Kızlarda salak kanıyor işte. Evlenmeden önce böyle nane yer yemez diye düşünürsen zaten bir ömür yanlız kalırsın kimseyede güvenemezsin. Naneyi kimin yiyeceği hiç belli olmaz.

0|1
    1|1
  • Sen tercihini bakireden yana kullanırsın luzumsuz tartışmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • önemli olan bedenin bekareti değil yeterki ruh fahişe olmasın hacı.

4|0
    2|3
    • Gel gorki ruhlar aleminde degiliz. Bence ikiside birbirine parelel. Onu buyutup yetistiren ailesini hice sayacak kadar ruhsuz olunur mu?

• önemli olan hem beden hem ruhun bekareti

• tüm mesele insan olmak aslında sev ama dokunma bu beden senin değil nasılsa... link

0|0
    0|1
  • Kocam da bakire olsun o zaman onun ne malum bir gün başka naneler yemeyeceği ;)

0|0
    0|0
  • ben katıliyogqum ama.herkes dengni bulmali.egr erkek bakire istysa onu haketms olmasi lazim

0|0
    0|0
  • milletin özel hayat bu

0|0
    0|3
  • Ailesini dinlemeyip kocasini dinlemeyip kadinlar kafasina gore karar veremez mi esirinizmiyiz lan

3|0
    1|3
    • Kadinlikla ne alakasi var. Ben ailemi dinlerim onlari uzmem hayirli evlat olmaya calisirim. Karimi dinlerim iyi bir eş olmaya calisirim. Sen hicbisey icin cabalamiyorsan ne iyi bir evlat nede iyi bir es olabilirsin benim gozumde

• siz erkeklerin icine allah bir damla vicdan mergamet duygusu koymamis siz vicdansiz duygusuz yaratiklarsiniz ya.

3|0
    1|4
  • sorunlarınız var sizin...

2|0
    2|5
    • Bakire bir kozla evlenmek istedigim icin mi?

• Ayeti biliyorum zaten. O sunun icin hani evlenmis bosanmis biri evlenmis bosanmis biriyle evlensin. Hic evlenmemis yani kiseyle ilisgiye girmemis bir kiside kendi durumundaki biriyle evlensin. Naneleri yiyip yiyp allah affeder dememek lazim. Cunku bunda kesin bir dille cehenlemlik oldugu yaziyor

• bak, kardeşim. benim anlatmaya çalıştığım olay, çoğu erkeğin bu haltı evlenmeden önce yiyip sonra bunu yapan kadını küçük görmesi. burada söyleyeyim. bende bakireyim. ama erkek arkadaşım laf arasında böyle bir şey sormaya kalksın, fena yaparım. benim değerimi ona göre mi anlayacak? insan olsun, insan. ayrıca zina allaha karşı işlenilen bir günah olduğundan affedilebilir. yürekten tövbe etmene bağlı.

• sen once lendine bak uckir duskunu sizin gibi tipleri bilirim baska kadinlari altiniza almaktan hiç gocunmazsiniz nedense sizi sorsak bakir olmazsiniz ama.

2|0
    2|4
    • Benim bakir olmadigimi nerden cikarttin ben oyle bise mi dedim:S ben bakirim

• Değil mi erkekler için de geçerli bir durum. ;)

0|1
    0|1
  • sen arama o halde,hatta özellikle bakire olmayan seç

0|0
    1|2
  • kocasının nane yemeyeceği ne malum

0|0
    0|0
    • bakir erkek-bakire kız..evlendikten sonra ikisininde bu kavramları ortadan kalkıyor.eğer içinde ihanet kavramı yatıyorsa bunu sonra da yapar.

Erkekler Ne Diyor 6

• bakire kalıp evlendikten sonra o naneleri yemeyeceği ne malum

3|0
    1|1
  • Bakir değilim bakire kizla evlenecegim herkes kendinden sorumlu kim ne isterse onu yapar

1|1
    0|0
  • Bak arkadaş,bakire kadın arayan erkeklerin çoğu bakir değil,ben 23 yaşındayım uzun süreli ilişkim var evlenmeyi düşünüyorum ancak evlenmeden kesinlikle böyle birşey yapmam,zaten çocukluk aşkım ilkim ve sonum olacak inşallah ama gidip gününü gün eden adamların bakire kadın aramasını hoş bulmuyorum,kızların arasında o kadar ahlaksız var ki gidip bozulmasın diye farklı türden sex yapanlar var ya neyse.

1|1
    0|0
    • Katılıyorum soran ancak erkekte bakir olmalı bak geçen,bir arkadaş kızlara bazı yerlerini çektirip fotoğraflarını attırmış ve bize gösteriyor bakmadım tabi ama rezillik şimdi böyle öyle bir kızla dünyanın en güzel kızı olsun evlenmem

• Allah ayirmasin bir omur mutlu olun insallah .

• ben yatmak gerekio demedim.bnde bakirle bakirenin evlenmesi taraftarıyım zaten.yazımı iyi oku anlarsın.benim ilişkimde sennkiyle aynı ve bundan çok memnunm

• Bakire birisinin, evlendıkten sonra senın tahmın ettıgın seylerı, yapmayacagının garantisi var mı?

3|0
    0|1
  • kızı mı alıyon aileyi mi alıyon mk kim ne karısır

1|0
    0|0
  • zihni bakire olmasında hem erkeğin hem kadının

0|0
    1|1
Yükleniyor...