Tuvalet ilgili bir sorum. olacaktı?

Beyler ne kadar sallasamda son damla dona düşüyor çok sinir bozucu. Dona dusmesin diye başını peceteye tutuyorum hani peceteye dussun son damla diye o güzel kardeşim gibi yine 5 dk sonra veya daha erken bir vakitte bir damla getiriyor. Günlük degıştiriyorum donumu nemlendiricide surerim heryerime ki ustumden cikan hersey bögürtlenli nemlendirici kokar.
Kisaca sizede oluyormu yoksa sadece bende mi var psikolojim bozuldu valla sidikli saniyoru kendimi

1|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kelleni yorma her erkekte olur. Aslında o işin olmaması için belli bir tuvalet alışkanlığı kazanman lazım. Bir kere her çişin geldiğinde üşenmeden oturarak işeyeceksin. İşin bittiğinde de elinle aleti tutup süt sağar gibi 4-5 defa sağacaksın. İçini iyice boşaltacaksın. Böylece dona düşer son damla olayı hikaye olur. Ayrıca en sağlıklı yöntemde budur. Bakma bu hadiseyi türkler unutalı neredeyse 100 yıl olmuş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sidikli

0|0
    0|1
  • Ayy o ne be kız gibisin

0|3
    0|1
  • Özür dilerim ama akşam akşam beni çok güldürdün çok sağol +1😄

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• ayakta yaptığınızda tamamen boşalmaz oturarak yaparsanız tamamen boşalır dışkıya çıkış vaziyetinde sırtınız dik olarak

0|1
    0|0
  • Ankarali Namik abimiz bunun boyle oldugunu yillar oncesinden soyledi duymadin mi? Ne kadar sallarsan salla , dona duser son damla ☺☺😀😀

0|1
    0|0
  • bu bir sorun değildir islamda istibra diye bişey vardır bilirmisin

0|2
    0|1
  • Bir uroloji doktoruna görünsen iyi olur, idrar torbasi tamamen bosalmiyor olabilir, normalde cisten sonra biraz sallayinca ve bilhasa en sonunda kagit mendille silme yikama olduktan sonra bende kuru..

0|1
    0|0
  • Isin bittiginde ic camasirinin icine bir miktar pecete koyup istibra yapmalisin ki camasirin kirlenmesin ve damlama olduktan sonra güzelce yikayip temiz sekilde olur böyle benden bu kadar.

0|2
    0|0
Yükleniyor...