Vajina üstüne boşalmada hamile kalınır mı?

Uzun zamandır buraya bakınıyorum durmadan oraba boşaldı hamile miyim budama sürtündü hamile kalır mıyım soruları var. Biz kocamla kamu malı yararına bişey denedik 1 ay boyunca vajinamın girişinin tam üstüne boşaldı ve hamile kalmadım. yani kızlar neymiş demek ki hamile kalmak o kadar kolay değilmiş.

1|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• bilimsel denylerle de kanıtlandı konuyu sabitleyelim artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yürü be harikasın sen bu site seninle gurur duyacak bir ricam da ergenoviç lerin boy sorununa bir el atsanız ikiside baydı artık

1|1
    0|0
    • penis boyuysa dediğin boy değil işlev önemli :D

• valla ben cinsellik konusunda prof.oldum onu biliyorum ama ergenlerle baş etmek için prof.değil sizin gibi kamu yararına çalışan gönüllüler gerek

• çok biimsel olmuş ya :D

1|1
    0|0
  • başka deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :DDDDDD

1|0
    0|0
  • tbrikler :=)

1|0
    0|0
  • oh be sonunda biri yaptı

1|0
    0|0
  • sitenin kobayları diyebilirz o zman size :))

1|0
    0|0
  • vajinaya boşalındığı zaman 1 milyon tane sperm yumurtalıklara hareket eder o sırada yumurtalıklar kapanır içeri 1 veya şansınız varsa 2 tane sperm girer ve döllenme başlar yumurtanın kapanması için değmesi bile yeterli boşalmayı beklemez :D

0|0
    0|0
    • 1 milyon sperm vajinanın içine direkt boşalınırsa gider. vajina üstüne boşalırsa bereket içeri en fazla yarısı girebilir onlar da yolda ölür. yolu kısa tutmak lazım direklt içeri boşalınması lazım hemen uygun hava koşulunu bulsun diye

• :D :D .D :D ahahah hiç güleceğim yoktu :D

• nepıyımda utanırım ben öyle herşeyi isteyemem :D

• bence genç kızları buna teşvik etme

çok çok düşük bir ihtimal de olsa hamile kalma riski olabilir

ne yani bunu okuyan her kız şimdi sevgilisiyle sevişirken vajina üstüne mi boşalacak?

0|0
    0|0
    • bi tane okudum yüzüme boşaldı hamile miyim demiş de bir kızımız. üstüne boşalmasın da koluma boşaldı hamile miyim diye de sormasın

• o tarz konuşmalar da çok komik

bence cahillikten değil matrak geçmek için soruyorlar

• :D :D :D soran kişinin yaptığı yorum harika :D :D: D:Dd dsfsdafs

• canım benim sperm sayısı düşük olmasın :D

0|0
    0|0
  • gençler sana bir ömür boyu minnettar kalacak, heykeli dikilesi !

0|0
    0|0
  • O zaman kocanla spermlerin cilde iyi gelip gelmediğini de test eder misiniz? hatta sonrasında vazelinsiz anal seks daha çok zevk verir mitini, hatta biz mitleri buraya toplayalım siz test edin

0|0
    0|0
  • Kamu size minnettar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Vay denedık test ettık dıyorsun :) bu sıtede dıger soruları da esınızle bırlıkte kamu yararına test edıp cevaplamaya devam edecekmısınız ?

2|2
    0|0
    • var mı bir sorun canım söyle deneriz yani sıkıntı yok herşey insanlar için :P

• Yok bende oyle sorular ama yardımcı olmayı severım

• bilim size çok şey borçlu

1|1
    0|0
    • Buralardan kaçıp isviçreye yerleşmeyi düşünüyoruz evet.

• içine girip boşalması gerekmiyomu?doktora git hap iç..

0|0
    0|0
    • evet direkt içeri boşalınması gerekiyor üstüne boşalsa bişey olmaz

• sevgilimle aynı şekil yapıyoruz risk filan yok evet...

0|0
    0|0
  • valla bzde 7 ay hc krunmadık 7aydn sra anca hamile kaldm :)

0|0
    0|0
  • ya icine kacarsa

ozaman ne olacak

0|0
    0|0
    • o içine kaçacak da. vajina yolunda bir sürü sperm zaten ölür hepsi girmediği için sperm yetersizliği var. orda ilerleyecek de yumurtalığımın uygun zamanı olacak da döllenecek de bide rahme yerleşecek de ohoo. o çocuk herkül gibi bişey olur olursa bacım.

• herkül :)))

ee onuda dogurur artık :)

• valla süper ya :)) bende katılıyorum doğru...

1|0
    0|0
Yükleniyor...