Hep ayni soru biliyorum ama bakin lutfen?

19 eylulde iliski yasamistm 20sinde regl oldum 6 gun surdu simdi reglime 3 gun var tum regl belirtilerim var herzaman olan ama karnim sis gibi gozukuyı ve kalp atisi gibi bisiler oluyo kirpiklerde karisma olurmus bende var korkuyorum hamilelik varmidir? Regl olurmuyum 3 gun sonra?

Güncellemeler:
1ay İnsan gibi cevap vercekler gelsin

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Iliskiden sonra regl olmussun zaten , bu neyin korkusu? Her gecikmede 19 Eylul u hatirlayacak misin? Kafan rahat olsun..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iliskiden hemen sonra adet görebilirsin ve bu ay adetinde ortaya çıkar biliyorum cnku yengemde yaşadı doktor bunu söyledi varsa eğer bu ay adetim gecikirse belli olur ilişkiden sonra hemen adet olduysan varsa bu ay çıkar içine boşalma olduysa yüzde yüz gebelik var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Regl olduktan sonra ilişkiye girdin mi korunmadan?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayir iliskiden 1 gun snra regl oldum birdaha iliski tarzi bisi olmadi

• 1ay

Evet ama iliskiden 1 gun sonra regl oldu tam yerlesmemistir filan yaziyo intde o yuzden tesr yapmayada acayip korkuyorum

• 1ay

test yapabilirsin sorun olmaz.

• Regl olmuşsun nasıl olsa. Hamilelik riskin yok.

0|0
    0|0
  • Olursun bana psikolojik geldi

0|0
    0|0
  • Hanimefendi ilk ayda bu belirtiler imkansız yasadiklariniz psikolojik

0|0
    0|0
  • Korunsaydın böyle risklere girmezdin.

0|0
    0|0
  • yaşamasaydın ilişki o zaman

0|0
    0|0
  • Mikroptur o mikrop :)

0|0
    0|0
  • bıktık sizin regilinizden vermeyin korkuyosaniz biz zevkmize bakarız umrumuzdaami sandın. bir gün biri bosaliverir geçer

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Test al yap canım AA onuda mı biz söyleyelim birazda psikolojik bir durum bu kafana takarsan regl olamazsın onu bir bilde ki ayrıca korunduysaniz sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...