Erkek arkadaşım hiç bir zaman bakire olan kızla birlikte olmamış, bu "bizi" farklı kılar mı?

erkek arkadaşımla 1 yıldır beraberiz geçmişinde yaşadığı şeyleri zor olsa da kabullendim. Yani çok sevdiğim için görmezden geldim diyelim , sonuçta herkes hata yapabilir.. Benim merak ettiğim şu : sevgilim benden önce bi kaç kızla cinsel ilişkiye girmiş ama hiçbiri bakire değilmiş hatta hiçbiriyle geleceğe dair planları olmamış, bizimkisi öyle, yani planlarımız var.. benim bakire olmam onun gözünde daha önemli ve değerli olmam mı sağlar mı? Bakire olmayan arkadaşlar lütfen alınmayın sadece merak ettim ve sordum.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• oncekiler bakire olsaydi da soylemezdi sana. cunku niye biraktin onu gibi birsuru soruyla karsilastiracaktin onu. ugrasmaz. :) Bakire olman guzel bisi oyle kalmani dilerim. Ben erkek olarak pismanim yaptigim icin. sen bir kiz olarak evlenene kadar yapma..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha değerli olmanı elbette sağlayacaktır ancak bu süreç içerisinde cinsel paylaşımda bulunmamanız karşılıklı güveni aşırı derecede destekleyecektir.

Ayrıca her zaman şüpheci olabilirsin bu konuda. Belki sana ciddi bir ilişki olarak geliyordur?

Sonuçta dinen bakire olan biri bakir birine haramdır. Aynı şekilde tam tersi.

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak cevap veriyorum

eski sevgilim bakire değildi ama o kadar güzel o kadar farklı kişilikli birisiydi ki ben onu hala unutamadım

son derece de gururluydu söylediğim bir söz yüzünden beni hiç affetmedi çok pişman da olsam

yani bakire olup olmamanın bişeyi değiştirceni sanmam

0|0
    0|0
  • kendinize uygun birini bulun derim. bakireliğinizi onunla birlikte olup kaybettiğinizde duvarında bıraktığı bir çizikten ibaret olacaksınız.

ve herşeyi doğru kabul etmeyin insanlar yalan söyler.

0|0
    0|0
  • elbette artıları olacaktır bakire olmanın.. ilk onun olcaksın daha başka ne isteyebilirki bir erkek.. ama sakın bi gaflete düşüp evlilik dışı bi ilişki yaşama derim... yaşadıkta başımız arşa değmedi emin ol

0|0
    0|0
  • BİRDE ŞU TARAFTAN BAK. SANA YALAN SÖYLEMEMİŞ HİÇ YAŞAMADIM DEYİP GEÇEBİLİRDİDE. SANA DEĞER VERİYOR.

0|0
    0|0
  • Herseyin bir ilki varmis.

0|0
    0|0
  • kutsalsın :d

0|0
    0|0
  • kılmaz sende yakında bakire olmayanlar sınıfına girersin çünki

0|0
    0|0
  • her erkek en azından bir kere bakire bi kızla birlikte olmak ister ama bi erkek bi kere seksi tattıysa uzun süre dayanamaz senin bakire olman onun gözünde seni yüceltir ama bu sen onla birlikte olana kadar sürer istediğini aldığı anda tutkusu biter bu durumun o da farkında değildir aşığım seni asla bırakmam falan der ama illa ki cinsel yönden hevesini aldığında bazı şeyler değişir

0|0
    0|0
  • herkesle cinsel ilişkiye girmiş birini sen nasıl kabullenebildin pek?

0|0
    0|0
  • emin ol o seni kullanıp istediğini alıp çekip gidecek. yazık etme kendine ona kanma

0|0
    0|0
  • Yani erkek için tabi her erkek degil ama değerli birşey.zaten deger vermeyenlerde hemen deger verenlere geri kafalı muamelesi yapıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sorun olacağını sanmıyorum tabi ilerde bu konuyu tekrar tekrar açıp ikinizide üzmeyeceksen

0|0
    0|0
  • Evet her insan hata yapabilir ama bazı hataların telafisi yoktur =)

0|0
    0|0
  • Sadece bir et parçasıyla beni değerli sayacak bir insan düşünmek istemedim. Ne diyelim mutluluklar.

0|0
    0|1
  • bu kisiden kisiye degisir kimi bakire olsun geçmisinde hiç bisey yasamasin der kimi daha farkli dusunurr

0|0
    0|0
Yükleniyor...