Bu erkeklerin penis boyuyla ne derdi var anlayamadım bi?

türk erkekleri neden sürekli 15 cm yeter mi 12 cm yeter mi tarzı sorular soruyolar bir anlama veremedim o kadar ilişki yaşadım her seferinde bana bile soruldu bu soru. acaba özgüven eksikliği mi bunun nedeni yoksa kıskançlık falan mı?

1|3
8|76

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı klasikleşmiş sorular var, bu da erkeklerinkisi mesela kızlarda da "sevgilimle pantolon üstünden sürtündük kızlığım bozulmuş mudur" ve "kız olmadığımı sevgilime (müstakbel eşime) söylesem mi", "küçük göğüslüyüm bu seks de yeter mi" gibi sorular var. İlla sorulcak bunlar yani özetle..

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında yanlış düşünüyorlar.
    Çünkü hiç bir kız ilişki sırasında eline bir cetvel veya bir metre Alıp ölçmeye durmuyor. Veya oturup bakmıyor o an ilişkiyi yaşarsın biter.
    Heleki karşındaki eşinse sadece bir erkek olduysa kadının hayatında kıyaslayacak birşeyi olmadığı için bence boyun hiç Önemi yok en önemlisi işlemi.
    Ve herşey peniste bitmiyor.

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• Vücut ölçülerini soran pembeliler kadar çok değiller.. Dış görünüş konusunda kızlar daha takıntılı.

0|0
    0|0
  • Kızların göğüsleriyle derdi olduğu gibi erkeklerin de öyle maalesef. Yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Ezik hissetme olabilir kıskançlık değil de kendini ispat etme çabaları ve öz güven eksikliği bunda kızların da rolü büyük çünkü küçükle dalga geçip büyük istiyorlar benimde küçük ama hiç kafaya takmadım küçük diye kimsedrn utanmadım soran olursa doğru dürüst cevap veririm yalan söylemem

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği.
    hepimiz bu konudan muzdaribiz.

0|0
    0|0
  • p*rno filmler malesef kol gibi malafatlı adamları buluyolar milletde izledikçe kendi pipisinden soğuyo kızlarda orda gördükleir gibi olsun istiyo

0|1
    0|0
  • Ağzını açan her erkek benimki 18 santim damarlı dediği için ve kızlarımız 16 santim benim motoruma yetmez dediğinden aleti kısa olan arkadaşlar haliyle üzerlerinde baskı hissediyor.

Birde gariban vajina yüzü görmediyse haliyle acaba yeter mi yetmez mi psikolisine sahip oluyor.

0|0
    0|0
  • onun nedeni yıllarca kullanılmadığı için "lan acaabaaaaaa..." şeklindeki kaygıdan oluyor :D.. düşün bir ürün almışsın 20 sene kullanmamışsın.. kullanacağın gün gelmiş.. anaa.. ne kullanma klavzu var ne garnti belgesi :D buda öyle bişi işte..

0|0
    0|0
  • Göğsü, poposu küçük olan kadınlar neyi dert ediyor? Sonuçta işlevini yerine getirmiyor mu? Ben de bunu anlamıyorum işte. Hadi bakalım.

0|0
    0|0
  • yetememe korkusu.. türk erkeklerı ıcın cınsellık en büyük şeydır küfür et daha iyi sen bana yetmedin de yerin dibine girer

0|0
    0|0
  • Buyuk olmasini iyi saniyorlar napacaklarsa buyugunu sanki eziklik oluyor kadini tatmin edememe korkusu bilmiyorlarki onemli olan islevi

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği, abazanlık, azgınlık, bilgisizlik, görgüsüzlük...

0|0
    0|0
  • O ilişki yaşayan kız gögüs soruları gibi düşün

0|0
    0|0
  • Benim dedem. cok büyük. adamdı hep söyle derdi. dünya kadar malın olacagına 15-20 cm. olsun karsındakide insan evladı unutms derdi :)

0|0
    0|0
  • Kıskançlık ama tutarsız bir olay
    P*rno izleye izleye oradakileri göre göre sanıyorlar ki büyük daha çok zevk verir aslında alakası bile yok ama bilmiyorlar işte
    Ben buna cahillik diyorum çünkü ne kadar büyük olursa o kadar çok partnere zarar verir

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • sorsada sormasada penisi kücük adamın üzgüveni düşük olur halıyle adam izlediği p*rno fılmlerınde olsun sureklı kadınların buyuk severım cumlelerı olsn kafada kuruyor kadın balta sapı beklerken kürdan gibi cıkarmak ıstemıyor asd

0|0
    0|0
  • Penis boyu ile derdim yok sanal seks yaptığım bazı kızlara attım fotoğrafını kızların ağzının suyu aktı :)

0|0
    0|0
  • Ego tatmini yapıyorlar büyükleri görünce kendilerinden kuşku duyuyorlardı r ondan soruyodur

0|0
    0|0
  • muhtemelen yetinememe korkusu ve karşısındakini memnun edememe korkusu öz güven eksikliği sadece başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Benim isimi goruyor kim ne derse desin zaten yaparken de ise yarayip yaramadigi azcok belli oluyor zaten boyu pek buyuk degil sahsrn benimkinin ama atom gibi bir gorunume sahip 😉

0|0
    0|0
  • Onlar Çinlidir 😀😀

0|0
    0|0
  • Yeter deseydin sende

0|0
    0|0
  • hiç bir derdim yok cahillik işte

0|0
    0|0
  • Olur mu canım. .. herkesin 20-21 cm civarlarinda 😅😅😅

Sahi aklıma bişey geldi... hep boyu tartışma konusu oluyor da.. kilosu neden kimse sormuyor 😆😆😆😆😆

0|0
    0|0
  • Sürekli büyük istediğiniz olmasın? Büyük değil diye ayrılan çiftler var

0|0
    0|0
  • Aynen özgüven eksikligi kalem deligi kadar biyer zaten ne gıvılanıp durıyon ki özgüvenim yerinde camonnnn

0|0
    0|0
  • Sanırım öz güven eksikliği.

0|0
    0|0
  • İktidar zevk verme gorsel solen showw hakimiyet sasirtma istegi yaris ovunme asiri zevk verme damarrrr acitma ilgi sorular tercih edilme

0|0
    0|0
  • kadına 10. cm. yeter 15 e kadar büyük penis 15 üstü Mega penis zaten internetten bakabilirsiniz ama 12 cm. neymis lan😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • bence 15 12yle övünüyorlar :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

22 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• bazı erkekler için cinsellik çok önemli ve cinsellikten anladıkları tek şey boyları büyük olursa daha iyi olacağı yönünde cahillik diyelim o zaman

0|3
    0|0
  • Çok p*rno izliyorlar sonra özgüvenleri sarsılıyor :))

0|1
    0|0
  • bencede var bu olay

0|0
    0|0
  • adamligini santimle ölcüyor zavallılar

0|2
    0|2
  • Soran olursa bir sormak lazm

0|1
    0|0
  • Ben de anlamadım

0|3
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...