Kapat

Aseksüelim bunu birazda olsa nasıl indirgeyebilirim?

Evet ciddi ciddi sorunum bu. Dışarıdan bakınca gayet sorunsuz, özgüveni yerinde bir genç kızım ama konu ne zaman karşı cinse gelse tıkanıyorum. Bu yüzden sevgilim olmuyor. Bırakın ilişkiyi, elele tutuşmak öpüşmek bile o kadar tiksinç geliyoki buna engel olamıyorum. Lez falanda değilim yanlış anlaşılmasın

Güncellemeler:
Konu bu yani
..

0|2
235

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar acayip farklı ve olasılık dışı bir durum çok şanssızsın en kısa zamanda umuyorum normale dönersin hayırlısı olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yılışanları fırsatçı görüyosun değer vermiyo görüyosun yoksa anormal bir durumnyok seversen düzelir yaşında erken zaten

1|1
    0|0
    • Yok öylede değil cazip gelmiyo hani her kiz kabullenmek istemesede bir arzu içgüdüsü vardır ama bende o yok

• Son zamanlarda bendede yok aşkı çok sevwn bir insandım ama yanaşamazdım erkekler adi hemen bir şey istiyor kandırma amaçları var 24 yaşımdayım hala ciddi birini görmedim neyse en sonunda nefret ettim şu an umrumda değil boşalmadın dimi hiç bende boşalmadım ve huzursuzum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• Hormonlarına baktır.

1|0
    0|0
  • Hormonlarına baktırman gerekli bence.

1|0
    0|0
  • Bir psikolog daha doğru bir yöntem olur

1|0
    0|0
  • Takılma çok elektrik alacağın biri çıkmamıştır karşına arkadaş takılmak en rahatı boşversene ( sevgili = stres ) 😂

1|0
    0|0
  • Geçer Geçer bunlarda geçer neler neler geçmediki

1|0
    0|0
  • kardeşim pisigoloğa git burada sana yardımcı olucak kimse yok

1|0
    0|0
  • aşık olduğunda öpüşmek el ele tutuşmak o kadar tiksindirici gelmez merak etme

0|0
    0|0
  • Evlenince düzelir :D

0|0
    0|0
  • Çekindiğin konular vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Hormonal tedavi işi çözer sanırım.

0|0
    0|0
  • hormonaldir

0|0
    0|0
  • doktora gıtmenı tavsıye edıcegım psıkıyatrı veya pıskolog yanı bır sıkıntı olabılır cıdden

0|0
    0|0
  • Aseksüellik, yüzeysel olarak cinselliği reddetmek olarak görülebilir. Fakat pek çok kişi için bu kimlik, cinselliğe kucak açmaya yönelik daha gerçekçi bir yoldur.
    Kaynak:Wiki. d

0|0
    0|0
  • Hani amcalarimizin yuzme bilmeyeni denize atmalari gibi sende kemdini karsi cinsle bir araya getir tahammul etmeye calis

0|0
    0|0
  • Aseksüellik diye bir şey olduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sekste bir ihtiyac. Hayatın kendisi zevk üzerine kurulu. Bunu red etmek kimseye fayda getrmez. he dgru yerde dgru zamanda yasamak cok zevkli. Bundan kacınmakla hurra her önüne gelenle yatmak aynı sey..

0|0
    0|0
  • Boşver ot gibi yaşa sen kanks

0|0
    0|0
  • Sipariş ile olmaz bu işler
    Acele len mi var
    Kendiliğinden gelişir önce sevebilmen lazım
    Seversen duyguların değişir
    Ve istediğiniz duyguları yaşarsınız 😉

0|0
    0|0