Kardeşim 14 yaşında. Sizce bu durumu normal mi?

Kardeşim 14 yaşında. Kardeşimden sperm gelmiyormuş. Okuldaki arkadaşları geldiğini söylüyormuş. Bu nedenle kardeşim çok üzülüyor. Sperm kaç yaşında gelir ki okuldakiler yalan mı söylüyor yoksa kardeşimi bir doktora mı götürmeliyim?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ergenliğe girmemiştir daha.
    Benim kuzenim 16 yaşında ergenliğe girmişti.

0|0
    0|0
    • 1ay

Geç ergenliğin sağlık sorunlarına yol açtığını duymuştum. Sanırım doktora götürmeliyim

• 1ay

Doktor görürse çok daha iyi olur.

• 1ay

Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Normal değil tabi. Hastanelerin pediatri servisi endokrinoloji bölümüne götürün. Muayene ettirin. Ergenliğe girmiş olması gerekiyordu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardeşin olduğuna göre sen ondan büyüksün spermin kaö yaşında geldiğini bilmen gerek. Bu kardeşim dediğin sen olmayasın

1|1
    0|0
    • 1ay

Kensini zeki sanıyorsun sanırım. Neyse ben yine de açıklayayım belki anlarsın. Ben onun kadar önemsemediğim ve o yaşlar çok uzakta kaldığı için hatırlamıyorum.

• sdfghj umarim trolldür

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benden 13 de gelmişti

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeli

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Sperm gelmesede bir akıntı gelmesi lazım götür evet iyi olur

0|0
    0|0
  • Götür derim

0|0
    0|0
  • Lan sen niye burada yaziyosun ufak 😆 ama afferin bunun sen olmadigini biz anladik )) sen kardesine soyle hastahaneye gitsin utanilacak bisey yok bu bir saglik sorunuysa erken tedavi edilirse kucuk penis bile buyuyebilir gida takviyeleriyle o yuzden hizlica hastahaneye

0|0
    0|0
    • 1ay

11 de mast yapiyordum sperm geliyordu bu arada doktora bir gosterin

• 1ay

Doktor a gidin kardesim Şu an ne varsa tamir etme sansi yuksek gecikirse sonu olabilir

• 1ay

Gitme kararı aldık bir zararı gelmez

Yükleniyor...