Kızlık zarım esnekmiş.

kızlık zarım esnekmiş buna güvenerek seks hayatımı dolu dolu geçirdim. evleniceğim adama bakireyim desem yutar mı?

Güncellemeler:
yargılayın diye sormadım bu soruyu

yutar mı yutmaz mı
Olmadı diktiririrm :D

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• salaksa yutar. ama sen utanmıyacakmısın vicdanın nasıl rahat olacak. yalan üzerine evlilik mi olur. açıkça söylesen daha iyi. yalan giren hiç bir şeyden hayır gelmez.

2|3
    2|1
    • hangi hayat kadını çocuğu bana eksi veriyor. eksi verince anası mı rahatlıyor. be şerefsiz eksileyen, yalanı dolanı mı desteklemeliyiz. doğru yolu öneriyoruz burada. insanları doğru yola teşvik ediyoruz.

• Yutmazsa çıkartır raporu gösterirsin yutmak zorunda kalır misler gibi..

Zar var mı var :D

3|1
    0|2
  • valla seks hayatını ne kadar doldurduğuna bağlı :) zaten erkeklerin çoğu kızlık zarından anlamaz ki. binbir türlü yolu var. iki ah vah edersin bakire diye yutturursun.

1|0
    0|0
  • Zar değil don lastiği

3|5
    3|1
  • Evleneceğin adamın bakir olduğundan emin olmadan evlenme derim... Tecrübeli birine denk gelirsen yutturamazsınn. Karakter analizi yapmayada kimsenin hakkı yok zaten rahat ol sen.

2|0
    2|2
  • dolu dolu geçirmişler illa bozulmuşsundur

3|1
    0|1
    • bozulmamış doktora gittim. büyük ihtimalle çocuk doğurduğunda bozulur dedi

• o zaman şanslısın pompaya devam

• hahaha teşekkür ederim.

• Yazık adama yaa

1|3
    2|0
  • sımdı bakarıyım dogru yer ama ceyhan boru hattı gıbı olmustur kuzum bu :) genıslemstır erkekler tamam seks konusunda ac ama mal degıl asla bır erkek kızın opusmesınden bıle kızın neler yaptıgını anlaya bılır onun ıın kasmanın bır anlamı yok kuzum oluruna bırak :)

2|0
    0|0
  • çelişkili bir durum,dürüst olduğunda seni kabüllenecek erkek çıkacağı gibi kabullenip sonradan sorun çıkaracak insanda çıkabilir karşına,ve dünyayı zından eder.bu sitedeki kızlar dürüstlükten ve açık sözlü olmaktan yana. ama hayatın bir realitesi var.şahsım adına bakire olmyan bir kızla asla evlilik yapmak istemezdim...çabuk sever çabuk unutabilirim dersen dürüst olabilirsin,kabul etmezse ayrılırsın.bence önemli olan geçmişe sünger çekerek evlendikten sonra sadık olabilmen

2|0
    0|1
  • işte or-pu böyle olur işte insan oglunun acizligi..

3|3
    2|1
    • Toplumun önyargılarını napıcaz?

• yaaa sana ne kızın cinsel hayatından hem madem bu kadar dindarsın burada ne işin var asıl senin gibi iki, yüzlüler aşağalık bu kız değil..

• oglm bir b-k bildginde yok bişe yptgnda yalaklk ypcam diye bir yerini yırtcan resmen unutma dinimiz derki bişe gördgünde uyrmassan sende onun kdar suçlusundur ögrende gel koç.

• hadi o mevzudan yutar da doğuştan sasha grey olduğuna inanır mı bilmem

2|1
    1|1
  • anlayacak ve seni terk edecek

sende mal gibi kalacan ortada

2|3
    2|0
  • yaaaa bir şey olmaz hem senin geçmişin onu ne ilgilendirir ..hem zaten öyle birisiyle evlenirsen kusura bakma da o senin salaklığın olur...

2|0
    0|1
  • genişlikten anlar yutmaz

1|2
    2|0
  • anlayıp anlamamasından geçtim inşallah bu düşüncenden dolayı sap gibi ortada kalırsın

2|2
    2|1
  • inanır da bence kandırma

2|1
    0|0
  • yutmaz senin delik leğen gibi olmuştur..Sana çakacak olan kişi kenarları hissetmez..Ne luzumu varki verdin veriştirdin şimdi gizlemeye çalışıyosun..Aldğın aletin sayısı belirsiz ama burda 3kağıt edebiyatı yapıyosun

0|1
    2|1

• Yutmaz.

0|1
    2|0
  • Yutar yutar ama vajina suyu ver rahat yutsun alın bunu içeri yaaa

2|1
    2|0
  • ok zar esnek ama adam anlamayacak mı genişlikten

1|1
    3|0
  • Kızlık zarı dediğin Bolu tünelimi. Valla zar yoksa mutlu olamayız :D

1|0
    1|0
  • neden evlenmek istiyosun ki. millete ver dur işte masum insanları kandırma.

1|1
    2|1
  • Yutmazsa gargara yapar esnek diye bakire olunuyor dimi kafaya bak keşke bozulsaymış

1|0
    2|2
  • bir kızın kaç kişiyle yattığını bile tipine bakarak anlayabilirim sendenden anlaşılır .

0|0
    2|1
  • ruhun tamiri mümkün değildir alın örnek size :D dolu dolu yaşamış mış mış yazık sana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Vicdanın huzurlu bir şekilde evli kalabilceksen ve sadece eşine sadık kalmayı başarabilceksen yutar yutarrr merak etmeee KEYFİNE BAKK SENN!

4|1
    2|0
  • ya ne anlıcak genşlk falan diolar alakası yok doğum dşnda genşlemez vajina.basitte olsa bir kanıt :) link yani anlaması sana, vicdanına ve oyunculuk yeteneğine bağlı..

2|0
    0|1
  • sence nerede bunun etiği ?

1|2
    2|0
  • Yutmaz güzelimm yutmazzzz...Diyelimki kanaman oldu..Kız olduğunu yuuttu diye düşündünn..Peki yaa genişliğinden anlamicak mı? Herşeyi geçtimm senin vicdanın cidden rahat olcak mı?

1|2
    3|0
  • Yalan söyleme bence, yalancının mumu yatsıya kadar yanar

3|2
    2|0
  • Evleneceğin adamı kandırmak için yardım istiyorsun :S Acıdım o kişiye...

3|2
    2|0
  • vicdan azabından ileride gidersin .

1|1
    2|1
    • genişliğinden anlar.ayrıca bu kadar dert etme.3-5 yıla bakire insan kalmaz iyice avrupaya benzedik zaten

• tam bir o*sun güzelm erkekler anlar yorma o 2 grlık beynini

0|3
    3|1
    • o dediğin para karşılığı yapanlara deniyo canım

• Bir insanda utanma olur yaaa elastikse şanslısın yaptın delikanlı gibi çık söyle eğer amöacı senin zarınsa zaten evlenmez ama değilse umursamaz. Kızdığım zar olayı da değil yaa. yapmak istediği ahlaksızlığa kızıyorum yoksa zar var yok umurasamam ben beynine bakarım. Hep diyorum bakire olupta önüne gelenle anal yapıp yalayan yutanla evlenmektense bakire olmayan ama herkesle yatmayan anal yapmamış ahlaklı biriyle evlenmeyi tercih ederim.

• bırak ya anlamaz bunlar

• yutmaz canım vajinana da plastik cerrahi işlem yaptırman lazım biçimini düzeltmek için

0|0
    0|1
  • hata yapmışsın ne yazıkki geçen geri gelmiycek

bari buna yenilerini ekleme yalan söyleme

0|1
    0|0
Yükleniyor...