Erkekler kızlardan ne bekler ?

Az konuşmasını

Hanım hanımcık olmasını

Cinsellik

İyi bir eş

vb .. :D

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dışarda hanımefendi

mutfakta aşcı.

yatakta biliyorsunuz.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• o sizin düşünceniz var ya hani önce erkek arasın önce erkek mesaj atsın önce erkek teklif etsin. EEEYYY KARŞI CİNS SİZE SESLENİYORUM SİZ DÜŞÜNÜYORSUNUZ YA BASİT KIZ İMAJI BIRAKIRIM DİYE İLK TEKLİFİN SİZDEN GELİP GELMEMESİYLE ANLAIŞLMAZ EFENDİM BASİT OLUP OLMADIĞINIZ ZAMANLA BELLİ OLUR BU YIKIN YA ŞU TABULARI SEVEN SEVDİĞİNE SEVDİĞİNİ SÖYLESİN KARDEŞİM NE BU TRİPLER TABULAR KURALLAR YAPMAYIN ALLAH AŞKINA :)

0|0
    0|0
  • tek bir cümle

Mutfakta aşçı sokakta hanımefendi Yatakta azgın bir 0r*s*p*

k.bakma argo oldu ama böyle

0|1
    0|1
    • GARGAMEL NE IĞRENÇ INSANSIN SÖLEDIKLERIN TAMAMEN BAYANLARA KARŞI EDEPSIZLIK TERBIYESIZLIK SENIN ANNEN KIZ KARDEŞIN AKRABAN YOKMU HAYSIYETSIZ INSAN ...

• Ne diyorsun sen ? insan ol pislik insan gibi konuş soruya cevap veriyoruz ve doğru hissettiğim cevap bu az erkek ol.

• Ayrıca benim annem kız kardeşim akrabamdan Bahsetme cürretinde bulunmazsan sevinirim emin ol karşımda olsan dişlerin birbirine çarparak kırılırdı. Yüreğin yoksa Ağzına alma kaldıramıyacağın gelimeleri

• Öyle bir 'Yâr' sev ki evladım; elinde su tasıyla, iftarı bekleyen oruçlu gibi beklesin seni... ( Mevlana)

iftarı bekleyen oruçlu gibi beklemesini isterdim beni :)

1|0
    0|0
  • gayet güzel saymışsın işte. :D

0|0
    0|0
  • ilk başta aşk isterim sonra güven duyabileceğim inanabileceğim dürüst zeki ve eliyatkınlık isterim

0|0
    0|0
  • Güven ve saygı diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Cinsellikle arası olmayan bir bayan istiyorum ben.

Evliliğimizde cinsellik olmasın felan. Hoş olurdu bence. :D

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık zeki dürüst tatlı birini bulsam evlenirim hemen:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...