Sevgilimin iki testisi küçükken inmemiş ameliyatla düzeltmişler şu an kısır olabilirmi doktora gitti ama detaya?

2 yıldır sevgiliyiz ciddi düşünüyoruz cinsel hayatımız var sevgilim şeker hastası 7 8 yaşlarındayken inmemiş testis ameliyatı olmuş korunmasız bir şekilde ilişkiye giriyoruz geri çekme yöntemiyle 2 yıldır hiçbişey olmuyor doktora gitti ultrasonda felan baktı doktor büyüklüğü felan normalmiş ama sperm örneği verdi orda hareketleri düşük gibi birşey söylemiş ama hiçbişeyin yok sağlam demiş doktor birde o gün yapamamış sperm çok az gelmiş ondan olabilirmi sizce sevgilim kısırmı evlenicez 5 6 aya kadar ben çocuk çok istiyorum

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• spermiyogram testi yapmış hareketler az ize sperm var demektir. inmemiş testis zarar görse sperm olmazdı hareket az ise döllenme sıkıntılı olur ama kısır değildir çocuk için uğraşmanız gerekli tabi sperm örneği verirkenki stress durumunada bağlı streste sperm kalitesini düşürür. testten öncede cinsel perhiz dediğimiz 3 gün boyunca boşalmamış olmasıda gerekli akşam boşalıp test vermişsede bu sonuç çıkabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanmıyorum canım doktorun dediği önemli... 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Spermiogram testi sonucu önemli.

0|0
    0|0
  • Normalde sorun olmaması gerekir, çünkü küçük yaşta ameliyatını olmuş. Ama için rahat etsin istiyorsan sperm analizi yaptırmasını iste. O analizde hareketli spermlerin yüzdesi çocuk sahibi olup olamayacağınızı açıklayacaktır.

0|0
    0|0
  • korunmasız seks yapıyorsunuz ve hiç hamile kalmadın ve de bunun üzerine hala kısır mı diye soruyorsun :D :D :D

0|0
    0|0
    • 1ay

ama dışarı boşalıyor zaten çokda yapmıyoruz

• Jogdljgdojgduotdotuduoteduot

Bu kizlarin manyak manyak sorulari ben olduruyor. Kisir misir degil

1|1
    0|0
  • Sıef çocuk için hayatını beraber paylaşacağın , omuz omuza yaşlanacağın insanı mı terkedrceksin

0|1
    0|0
  • Biraz sıkıntılı bir durum ama Doktor sağlam demiş işte korkulacak birşey yok

0|1
    0|0
  • kaç yaşındasınız

0|0
    0|0
  • Onu bunu geç de tadını çıkarmaya bak.

0|0
    0|0
  • Sperm testi bütün sorularının yanıtı olacaktır.

0|0
    0|0
    • 1ay

sperm testi yapıldı hareketleri az gibi bişey söylemiş doktor

• Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Bir sıkıntı olmaz. Olursa da tüp bebek merkezlerinden birinde ilk seferde halledebilirsiniz bence

0|0
    0|0
  • Sprem kalitesi düşük herhalde ama sıkıntı olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Spermin miktari degil kalitesi önemli, bir bardak sperm bosalsa, spermde is yoksa, cocouk olmaz..

Doktor saglam dediyse cocugunuz olur, testisleri zaten cocuk olsun diye ameliyat edip indiriyorlar..

0|0
    0|0
  • başka birini bul sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...