Sizce cinsiyet değiştirmeli miyim?

yaklaşık 3 4 yıldır aklımda bu soru var... kimlik problemi yaşıyorum fiziksel olarak erkeğim ama ruhsal olarak kadın cinsel kimlik biseksüel.. kadın kıyafetleri giymeyi seviyorum... vücudumun bir kadının vücudu olmasını istiyorum.. ama ilgi alanımda yine kadınlar ve erkeklerin penisleri var... durumum ne kadar karışık dimi... bana fikir verin ne yapmalıyım? kadın olmak için ameliyat geçirsem daha sonra pişman olur muyum... korkuyorum... oooff bana yardım edin lütfen

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Durumun karışık değil. Biseksüel bir trans kadınsın. Cinsiyet ameliyatı olmakla cinsel yönelim tamamen farklı. Cinsel yönelimin hangi cinsiyete ait hissettiğinle alakalı değil.

2|1
    0|0
    • 1ay

daha trans değilim ki cinsiyet değiştirmedim şu an erkeğim... ne yapmam gerektiği konusunda kararsızım işte trans olmalımıyım yoksa...

• 1ay

Rica ederim. Umarim her sey gönlünce olur tatlim

• 1ay

çok teşekür ediyorum hayatım sağol

En İyi Erkek Görüşü

• bence kardşeim sen güzel bir doktor desteği al hormonal tedavi gör inşalalh bu kimlik sıkıntısından kurtulursun

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence olursun. İçimden bir ses bunun fazla ciddiye alınmayacak bir dürtü olduğunu söylüyor. Hele ki kadınlarda ilgi alanına giriyorsa. Bir aşık olmaya bakar.

0|1
    0|0
    • 1ay

bir kadına ciddi bir şekilde aşık olursam geçer mi?

• 1ay

teşekkür ederim görüşlerin ve tavsiyelerin için

• 1ay

Ne demek ✋

• Hayir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kardeşim senin yaşlarında bazen cinsel kimlik belirleme sıkıntısı çekebilir gençler. O yüzden şu an için birşey yapma. Hem kadınlardan hoşlanıyormuşsun. Gözüne hoş gelen bir kız olursa onu tanımaya çalış sev. Sonra duruma göre karar verirsin.

0|2
    0|0
  • İçinden geleni yap

0|1
    0|0
  • ameliyat senin için bir dönüm noktası olur. önce tam olarak kişiliğini kendin tanımlaman gerekecek bu kararı vermen için. CD olarak hayatını sürdür derim, tam olarak kendinden emin olduğunda ameliyat düşünebilirsin. ama bu kararsızlıkla karar verme şu an

0|0
    0|0
  • durum gercekten cok karışık yani ne desem bilemiyorum☹️

0|1
    0|0
  • Değiştir gitsin.
    Kontenjanı boşalt la :D
    http://i.hizliresim.com/L3Na5Z.gif

0|0
    1|0
  • Çok radikal bir karar. Ve zor bir ameliyat süreci. İyi düşün, gerekirse profesyonel destek al.

0|0
    0|0
  • Belki sonra pişman olacaksındır.

0|1
    0|0
  • Psikolojik tedavi al test sonuçlarına gore ameliyat ederler

0|1
    0|0
  • Piaman olursun yapma

0|1
    0|0
  • Poponu merak ettim. Güzel oluyor genelde biseksüellerin.

0|0
    0|2
  • Yaşım 32 13 Senedir Evliyim ama Biseksüellikden Kurtulamadım Henüz Eşimle Aramda Cinsel Yönden Hiç Bir Problem Yok Ama Yinede Penis Görmeye Dayanamıyorum Genelde Oral Yapıyorum Anal İlişkim Bir Kaç Defa Oldu Tabi Bunuda Herkesle Yapamıyorum Güvenilir Biri Olması Lazım Bir Arkadaşım Var Genelde Onunla Yapıyorum...

1|1
    0|0
Yükleniyor...