Onda tık yok sanki hiç mi hissetmiyordur yoksa ben mi anlayamıyorum?(

Çok güzel ve tatlı bir kıza vücudunuz yakın dursa mesela ders çalıştırıyorsunuz ya da atıyorum çizim gösteriyorsunuz elini kolunu tutuyorsunuz, arada dolaşırken tepeden bakıp kızın üstün eğilip iki kolunuzun arasından gösteriyorsunuz falan... Sevgiliniz falan yoksa etkilenmez misiniz hiç kızdan, diyelim olgun 25 li yaşlarda birisiniz. Ben çok etkileniyorum o an ama bakıyorum onda tık yok sanki hiç mi hissetmiyordur yoksa ben mi anlayamıyorum?(cinsellik yaşamak istediğim için sormuyorum merak ettim sadece)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• senin öğretmenin falansa etkilenmemesi doğal. ayrıca 25 yaşındaki biri olgun yaşlarda değildir. henüz. 25 yaşındakini bile olgun bir yaş olarak görüyorsan sen oldukça küçüksün. seni çocuk olarak gördüğü için, ya da öğrencisi falansındır buyüzden etkilenmez..

0|0
    0|0
    • ya evet öğrencisiyim ama o 28 ben 24 yaşında diğer öğrencileir hep küçük

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam belki eşcinsel veya nurcu kimseye yan gözle bakmıyor? Sen bana gel ben etkilenirim :D

0|0
    0|0
  • hissediyorsa da o adam isi biliyor sen her an oltaya gelebılırsın :D

0|0
    0|0
    • yaaa bilerek yapmıyor o hareketleri yakın olmadan uzaktan nasıl göstersin:)?

• tamam ben onla ılgılı bır sey demedımkı.adam sana bir sey hissediyorsa bıle cınsellık anlamında caktırmıyor dıyorum.

• olğunluğu yaşa bağlamak saçmalıktır ama erkeklerde bir söz vardır tikinin keyfine gidersen başın beladan kurtulmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Etkilenmiştir illa ki ama belli etmemiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...