Yere sürtünerek mastürbasyon yapıyorum bundan nasıl kurtulabilirim?

Küçük yaşlarımdan beri yere sürtünerek mastürbasyon yapıyorum ve bunu bırakamıyorum.5 yıl önce kadar ailem bu alışkanlığının bittiğini sanıyor ama ben hala devam ediyorum. artik penisimde ebruluk oluştu ve tam sertleşmiyor ne yapacagimi bilmiyorum.

Güncellemeler:
1ay Guncel

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde öyle alışkanlıgm vardı ama bıraktım

0|0
    0|0
    • 1ay

Benle ayni detten muzdarip birinin tavsiyesine ihtiyacım var lütfen nasıl bıraktığını detaylı olarak anlatır misin lutfen

• 1ay

Biran önce bırak derim

• 1ay

Haklisin irademi zorlamam gerek

Kızlar Ne Diyor 1

• İradeni kullan, bir işe yarasın

0|1
    0|0
    • 1ay

bir kere iki üç ay dayandım ama sonra tutamadım kendimi ortalama olarak en fazla bir hafta dayana biliyorum kendimi bildim bileli bu alışkanlık var bende hayatımla ilgili ilk hatırladığım şeylerden biri bu annem babam beni yerde halıya penisilin sürterken yakalardi hemen yerden kaldırırlardı

• 1ay

O zaman ergenliğe girmedim için sorun olmuyordu ancak bide şimdi bunu yaptığım pantolonun onu çok afedersin meni içinde kalıyor kimseye fark ettirmeden değiştirmek zorunda kalıyorum. Çok zor bir durum kafayı yiyecem artik

Erkekler Ne Diyor 4

• Elektrik üretmen lazımdı şimdiye kadar :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben gerçekten zor durumdayım kurtulamıyorum bunda artik çok utanıyorum

• İlk defa böyle bişi duydum hocam kafada biter herşey yapmıcan

0|1
    0|0
    • 1ay

Her defasında yapmicam diyorum ama dayanamıyorum belki ıskalayacaksın ama kendimi bildim bileli yapıyordu bini artik alışkanlık oldu. Yurta gidince bırakırım diyorsun yine bırakamıyorum banyonun kapısını kilitleyip yere hali serip gizlice mast yapıyorum o derece bağımlı yim

• 1ay

Sağol bide kimseye de anlayamıyorum birisine söylesem bu deli diyecekler çok kotu durumdayım bende normal insanlar gibi bir cinsellik istiyorum artik. Ks ye yazıp içine dökmek istedim

• 1ay

Ks ye yazıp içine dökmek istedim

• Puaha 😂😂 dağa taşa herseye gider diyon yani

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben ciddi bir soru sordum yapma lütfen boyle zaten derdim bana yetiyor

• Bende öyle yapard in eskiden , eğrilmesin dikkat et :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl biraktin peki

• 1ay

Alacağın zevk zamanla artar , özellikle kafasını avuç içiyle oksa

• 1ay

Sende ne kadar zamanda düzeldi bu durumun tıbbi bir adi var mi

Yükleniyor...