Anal ilişki sonrasında kaç kez kana olması normaldir?

evet sonuçlarını v. s biliyorum daha önce ilkkez yaptığım zaman 2 sefer kanama oldu tuvalete çıkarken biraz fazla gibiydi ondan sonra geçti biraz ara verince geçen gün tekrar anal birleşme sonucu yine oldu ama bu sefer 1 kez oldu kaç kez olursa tehlikeli oluyor? anal ilişki neden yapıyorsun v. s gibi boş cevaplar yazıcaklar lütfen yazmasınlar kısca kanama kaç kez tekrarlarsa tehlike arz edecek oluyor partnerimin 19 cm penisi söylediğine göre

Güncellemeler:
...
yav neyi sorguluyorsunuz yapan eden benim saçma sapan boş yorumlar atmayın lütfen sorgulamak sizemi kaldı ne yaptığımı !

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kanama olması normal bir durum asla değil. Senin mutlaka doğru pozisyonu bulman şart, kendini rahat bırakman daha da şart. Ayrıca mutlaka bol kayganlaştırıcı kullanmanız gerekiyor. Partnerin sen acıyor dediğin andan itibaren acımayacak pozisyonu bulması gerekiyor.

0|0
    0|0
    • dikkaet edeceğiz bir dahkine

Erkekler Ne Diyor 30

• Kız g*tünü dövdürmeye utanmıyor, üstüne anlatmaya hiç utanmıyor. Ben burada yaptığı şeyin sağlık açısından gerçekten çok zararlı olduğunu anlatmaya utanıyorum.

Dünya bizim için fazla ahlaksız sanırım

2|3
    1|0
  • Kanama normal bişe değil, bir süre ara verip iyileşmesini bekleyin tamamen. Sonra hergün daha ince şeylerden başlayarak genişletin, aynı gün içinde birden sonuç elde etmeye çalışırsan yine yırtık oluşabilir.. Kısaca; 1. İyileşsin 2. bir kaç gün genişlet 3. Tekrar deneyin

0|0
    0|0
    • teşekkürler anladım

• önemli değil başarılar :) ne denir bilemedim de işte her neyse :)

• Troll

0|1
    1|0
  • Memnun etmiştir kesin seni :)

0|0
    0|0
  • Anüste yırtılma veya kılcal damarlarda çatlak olmuştur. Kayganlaştırıcı kullanmanız ve ilk girişin yavaş olması lazım

0|0
    0|0
  • Çatlak oluşur anal bölgen de. Yapman zararlı olur..

0|0
    0|0
  • Anüs ve çevresinin iyileşmesi için biraz zaman tanı.

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle anal ilişki sonrası anüste yırtılmalar olur ve kan geliyor demişsin belliki yırtılmış.. bu büyürse ilerde büyük problemlere iltihaplanmalara yol açar ameliyat masraflarını bilmek istersen özelde 500-2000 tl arası değişiyor.. nerden biliyosun diye sorarsan annem acıbademde genel cerrah.. bu vakalarla sürekli karşı karşıya.. Geçmiş olsun ama buna dur demenizi öneririm.. internetten anüs yırtılma videolarını amelyatlarınıda izlemenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • anal ilişki neden yapıyorsun

0|1
    0|0
    • sanane

• ayy çok korktum heme tüm kapıları kitleyip saklanacağım sjsjsjsjsj

• hahaha asagıda bıde yoruma yazmıssın kalıcı hassar olusmusmudur dıye hahhaaha koptum

• Hucreleriin cabuk iyilesmesi icin bepanthene kullan ve bir dahakine de bebe yagi kullan mutlaka ve dogru pozisyonda oldugundan emin ol , en az zorlanacagin pozisyona gir.
    Ornegin;
    Doggy style i dizlerini tamamen kirarak dene

0|0
    0|0
  • Partnerin 19 diyorsa o Penis 13 tür, yalan dolan çok. Gerçi rektumun yırtılması için boyu değil kalınlığı önemli. Anüs çatlarsa tuvalet senin için zulüm olur beyaz önlük giydiğin her yerde domalırsın. Hak yolu varken b... k yoluna gitme.

0|0
    0|0
  • Onu bilmem ama rahimine buyuk ve yabanci seyler sokan kadinlar, anne olamama ve cocuk dogurursa sakat dogurma riskinde olduklarini bilsinler

0|0
    0|0
    • ozaman bende dikat edeyim

• Tanidigim gorustugum birisi vardi. Bu azginlik yuzunden cocugu konusamaz ve duyamaz dogdu

• kanama olması sıkıntı..

0|0
    0|0
    • ama şöyle diyeyim ben bilerek sert istediğimden oluyor o yüzden normal

• yanı gene de o yerlerde kanama kotu yaralanmalar mıktop kapmasına sebep olabılır dıkkatlı olun

• peki teşekkürler

• Arkadaşım bilinçli yapılan4 anal seks de kanama olmaz eger oluyorsada hemoroid sorununuz var demektir

0|0
    0|0
  • iğrençsiniz..

0|1
    0|0
  • annene ve babana bir sorsana dötümü ziktirdim kanama oldu sorun olur mu diye

0|1
    0|0
    • beğenmiyorsan konumdan çık git !

• çok beğendim o yüzden bunu paylaş anan babanla belki de sen doğduğunda kızımız büyüyüp elaleme dötünü ziktirtecek gözümüz arkada kalmayacak demişlerdir.

• kac seferi yokki kanamanın yırtılma varsa sıçarken tekrarlarda kanar çatlaklar düzelinceye kadar kabız olmamaya çalış

0|0
    0|0
    • tammam

• zevk unutulamaz efsane birşey acı derseniz pek yok ama fazlasıyla değer

• bencede ya değer çok zevklii bir gelsene bana :) kulağına bişey dicem

• dikkatli ve yavas yaparsanız birsey olmaz kayganlaştırı jelmkullanın kanaman olduysa biraz ara verin kılcal damarlar catlamıs olabılır veya yırtık oluşmuş olabilir

0|0
    0|0
  • İyi hazırlamıyor anüsü acemidir

0|0
    0|0
  • Partnerinin penis boyunu bilmiyorsyn analdan ilişkiye giriyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

0|0
    0|0
    • 19 cm dedi

• yav nasıl anlatayım işaret parmağı ile baş parmağını baş parmağının uucuna işaret parmağını koy yuvarlak yap tam okadar işte

• Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
    • sizin daha önce oldumu deneyiminiz peki

• hayir olmadi da arkadaşlarimdan biliyorum sorun yapma bunu

• Kızlar arasında kınusuyomu bunu merak ettım

Yükleniyor...