Rüyamda bekaret bozduğumu gördüm ne anlama gelir?

arkadaşlar büyük sıkıntı dolu bir hafta atlattım ve hala da devam ediyor .hafta içinde sevgilimin eski erkek arkadaşını resmen gebertmeyi düşünüyordum her şeyi hazırlamıştım neyse ki araya iyi insanlar girdi ve sorunu çözdük ama sinir krizleriyle dolu bir hafta geçti.

tam bitti rahatladım derken yeni bir problem daha çıktı ama onun ne olduğunu daha tam çözemedim yakiında çıkar kokusu fakat kız arkadaşımla alakalı değil. şimdi dün gece rüyamda kız arkadaşımla birlikte olmuşuz ama hiçbir şey hatırlamıyorum.sadece hatırladığım kız arkadaşımın bekaretini bozduğum (allah korusun evlenmeden asla) ve sonra kan.. internette araştırdım pek tatmin olmadım kızlar bi el atarsanız konuya çok memnun olurum.. abuk subuk yorum yapmayın gerçekten zor bi haftaydı neye dalalet eder bilmek isterim. parapsikolojiye inançlı biriyimdir.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• rüyalar tersine çıkarmış

0|1
    0|1
    • böyle söyleyip çocuğun aklına kurt mu düşüreceksin :D

• hayır bunu tersine bi yorsa ya ben deminden beri taktım bunu kafaya düşünüyorum nasıl ters düz etti iki dakika da anlamadım

• :D ne bilim öyle derler ya

• Böyle gören çok arkadaşlardan da duydum benim sevgilimde görmüş söylemişti ağlayarak uyanmış o gün kendine gelemediğni hatrlıyorum takma bişey olmadı yani sonuçta

0|0
    0|0
  • ruyada kan gormek ruyayi bozar yani iyi ya da kotu bir tesiri olmaz diye biliyorum hayir olsun

0|0
    0|0
  • bunu yapmaktan hem korkuyor hem istiyorsun

psikolojk olarak bunu gösterio bu rüya

0|0
    0|0
    • yok ya öyle bişe değil nerde gelcek aklıma..hadi gelse yapmam..gelse buara hiç gelmez lav püskürten volkan gibiyim nefes almak zor geliyor o aklıma gelmedi ki. ?

Erkekler Ne Diyor 1

• kız arkadaşınla aranızdaki meseleler çözülecek. o hiç kimseye anlatmadığı özel hayatını sana anlatacak, yakınlaşacaksınız.

0|0
    0|0
    • ya bu dediğini biz epey zaman önce yaşamıştık başka bişe olmasın :S

• anladım ..sanırım :)

• zaten rüyada kan görmen rüyanın artık bozulduğunu ve geleceğe dair olumlu olumsuzbir şey ifade etmediğini gösteriyor.

Yükleniyor...