Kizlik zarina nasil bakabilirim?

evet sacma düsncelerinizi kendinize saklayin.
Yakinda evlencem insallah ve bir korkum yok ama kücükken biri orama vurmustu oynarken cok acimisti.. simdi aklima takildi kizlik zarim duruyomu acaba?
Nasil kendim Bakabilirim?
yoksa doktora mi gitsem ama utaniyorum..

0|2
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı kontrolünü kendin yapamazsın. Aslında tam olarak kızlık zarının neye benzediğini ve kızlık zarı çeşitlerini bilersen eğer, kendi kendini kontrol edebilirsin belki ama bu deneyim gerektirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kızlık zarınız küçükken orana vurmakla yırtılmaz başka bir durum yaşamamışsanız rahat olunuz.

Kızlık zarı ortalama 6-7 cm derinliktedir. görmeniz mümkün olmayabilir göremezsiniz

0|0
    0|0
  • Doktora git basit bir muayenesi var. Kendin göremezsin.

0|0
    0|0
  • Kesin bisikletten de düşmüşsündür

0|1
    1|0
  • Bu tornavida al eline vurulan yerde duruyor mu diye şöyle bu salla olması tornavidayi bu sık bak bakalım kafam iyimi arkadasim öyle bakiptâ borudaki tıkanıklığına göreceksin dr gidersin ancak

0|1
    0|0
  • Kızım bişeye gerek yok... kızlık zarı patladıysa kan gelır o ayrı patlamıs olamazzz
    Ama sen yınede doktora gıt cunkı yumurtalık bezlerıne zarar vermıs olabılır...

0|0
    0|0
    • 1ay

tamam niye zarar versinki baya acimisti orasi diger kiz vurdugunda onan mi?

• 1ay

Sen doktora bı goster yıne de ya

• Küçük bir ayna işini görecektir. Önce pantalonunu, sonra giyiyorsan donunu yavaşça çıkar. Ve elindeki aynayı dikkatlice aralamış olduğun iki bacağının birkaç cm altına tut ve bak. Ve bu dediklerimi gerçekten yaptıysan bir doktora görünmende fayda var

0|1
    1|0
  • Doktora gitmeden anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Iki yana lazım sana veya arayı iyice açıp tek aynayı oraya götürüp bak bakalim

0|0
    0|0
  • Onceleri biriyle iliskiye girmediysen, vajinana bir seyler sokup ve bunlarin sonunda kan gelmediyse meraklanmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Ayna kullan.

0|0
    0|0
  • Bakamazsın cicim

0|1
    0|0
  • Kendin göremezsin

0|0
    0|0
  • Soyun ayna karşısına geç bak

0|0
    0|0
  • Ayna ile bak

0|0
    0|0
  • Bacakları mi aç karsına ayna koy elinle de dudaklarını ayır bak
    Ama bence jinekolog a git

0|0
    0|1
  • Sandaysesine bak anlarsın Na sil baktığını

0|0
    0|0
  • Al ayna ile bak

0|0
    0|0
  • BakAmasin o şekilde bozulmaz anca bireyin girmesi gerekiyo

0|0
    0|0
  • Bu konuda ben bir çok kişiye yardimci öldum hicbiriylr de ilişki yasamdim. Sadece kizligina baktım

0|0
    0|0
  • Duruyormu diye bakmak gerekir

0|0
    0|0
  • @şule004
    @simito cevaplayın :)

0|0
    0|0
  • doktora gitcen bazilarinjn 3 cm bazilarinun 7-9cm dipte

0|0
    0|1
  • Böyle oyun mu olur? Yerinde olsam o arkadaşı döverdim. Vurarak bişey olma ihtimali çok zor. Ama bir doktora gitsen de arkadaşının vurduğuna inanmayanlar olabilir dikkat et. İnsanlar şüphelidir arkadaşının vurmasını bahane ettiğini ve başka bir olay olduğunu sanırlar. Bunu gizlice halletmelisin. Annenin kızmayacağına eminsen ona söyle beraber gidin doktora baktırın. Yoksa sen tek başına gidersen ve öğrenirlerse ailen de senden şüphe edebilir.

0|0
    0|0
  • vurmaya kızlık zarına birşey olmaz merak etme.

eğilip baksan göremezsin doktor muayenesi gerekli çünkü zarın yeri kişiden kişiye göre eğişiyor kimisinde dışa doğruyken kimisinde daha içerlerde ayrıca aynadan bak görürsün diyenler olacak orada gördüğün herhangi bir parça eti zar sanan arkadaşlarımız var.

0|0
    1|0
  • Yarın sabah dükkana getir hallederiz.

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz ya ☺ pis espiriler yapacaktim ama endiselenip sordugun icin yapmayacagim , buyudugunde bir erkek vurmadiysa korkma bisey olmaz ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

evet kimse vurmadi. espri yapmamissin iyiki tskler. hassas bir konu sevgilim bile olmadi hic onun icin yani cidden digerleri gibi degilim.

• 1ay

Korkma son cumleyi oyle algiladiysan ozur , ama kizlik zari 3-4 cm iceride kolay gorunmez kolayda yirtilmaz ☺icini ferah tut

• 1ay

tamam tskler

• bir ayba al eline koy karşısına aç bacakları auır ikiyanagı bak orda bir perde gibi bişey var

0|0
    0|1
  • küçük parmağını sok :)

0|1
    0|0
  • Aç bak :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktorrrrra gitttt

0|1
    0|0