Arkadaşlar acil bakın nolur?

Sevgilim çok kişiyle ilişkiye girmiş bildiğim kadarıyla biz bununla yüzeysel bir ilişki yaşadık birleşme olmadı ama sürtünme yoluyla. Çıplaktık. Bana aids bulaşmış mıdır çok korkuyorum?😔

0|1
6|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de bu erkekle ilişki yaşıyorsun aferin sana :) Çoğu kızdan her haltı kapmıştır sana da bulaştı geçmiş olsun. 3 ay ömrün kaldı. Ya arkadaş niye bu kadar safsınız siz ya? Bunları biliyorsun sevgili oluyorsun bu herifle üstüne üstlük sevişiyorsun ya akıl biraz akıl ya

2|0
    0|0
    • 1ay

Ama bu kişi 6 ayda bir check up yaptırıyor

• 1ay

İyide aidsli değil abi agshshahahajsjajskelaşwşrşr

• 1ay

Senin beyin gitmiş ki zaten aids olsan ne fayda

En İyi Kız Görüşü

• Aıds virüsu tasıyomu kı erkek arkadasın cok kadınla ılıskıye gırmesı hastalık tasıdıgı anlamına gelmez kı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Önce arkadaşınızın Aids olma kuşkusuna neden kapıldınız. Aids cinsel birleşmenin tam olmaması halinde bulaşmaz birde kan yoluyla bulaşabilir onunla da sizin alakanız yok rahat olun

0|0
    0|0
  • Oral yaptın mı?

0|0
    0|0
  • Aids bel soguklugu frengi A ve M biti hepsinin bulasma tehlikesi var.

0|0
    0|0
  • hayır bulaşmaz ama ona güvenme

0|0
    0|1
  • Hayır bulaşmaz öyle. Rahat ol sen.

0|0
    0|1
  • herşey olabilir, bu tarz erkeklerden uzak dur, her bir boku yaparlar anal, travesti, eşek, v. s. sokmayacağı delik yoktur.

0|0
    0|0
  • Aids olman için içine boşalmış olması gerekirdi ama penisin de akıntı vs varsa sen de ona oral yaptıysan sıkıntı emin olmanın tek yolu kan testi yaptırman

0|0
    0|0
  • 2-3 seneye saçların dökülürse hiv kapmışsındır!

0|0
    0|0
  • Aids degil de sarilik ve kanser bulasmistir grip de olursun

0|0
    0|0
  • yok yok olmaz bişey

0|0
    0|0
  • Aids kan hastaligidir dolayisiyla surtunme ile bulasmasi icin zevk suyu veya meninin vvajina dudaklaru arasindan sizmasi lazim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya sızdıysa..

• 1ay

Aids değil diyorum ya aids ise hani 6 ayda bir check yaptırıyor oraea çıkar mı?

• 1ay

Cekup yaptiriyosa cikar tabiki

• Arkadaşım aids mi ki

0|0
    0|0
  • Git tahlil ettir kanını. Bulaşması zor bence eğer AİDS ise.

0|0
    0|0
  • Çıplakmıydınız

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • sevgilin aids ise bulasmis olabilir.

0|0
    0|0
  • hamilesin eryim olabilir

0|0
    0|0
  • Kesin aiids sin

0|0
    0|0
  • Sen bittin

0|0
    0|0
  • evet kesinnnn

0|0
    0|0
  • Yok ebesinki :D

0|0
    0|0
  • bulaşmmaıştır

0|0
    0|0
  • Adam aids se hapı yutabilirsin her an..

0|0
    0|0
  • Korkmaa

0|0
    0|0
  • hastalık olduğunu nerden biliyorsun ve kandan bulaşır tükürük yoluylada bulasir eğer tabi hastaysa

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Aids mi sevgilin?

0|0
    0|0
  • sevgilin hiv+ ise evet bulaşma ihtimali yüksek.

öpüştünüz ağzında yara var ama çok küçük sen bile farketmedin bu yarayı yine bulaşabilir.

0|0
    0|0
  • Yok sana Nike bulaşmıştır 😁😂😂😂😂

0|0
    1|0
  • Birincisi sevgilin yabanci veya yurtdisinda yasiyor olma ihtimali yuksek , cunku bazi ulkeler oturum izni icin 6 ayda bir detaylo saglik taramasi ister. aids oyle kolay olunmaz bu arada bunun evreleri var 10 yilda anca olursun bende cok kizla yattim gercekten hic saglikli degil ama iste acgozluluk boyle bisey cocukta testler negatif cikiyorsa korkma ama sunu unutma cok seks yapmaya devam ediyorsa bel soguklugu gibi daha hizli bulasabilen hastaliklar kapabilirsin , bunun ilacla tedavisi mumkun belirtisi cinsel organdan yesilimsi meni gibi sivilarin gelmesi "tek esliligi savunuyorum" o kadar hayatima ragmen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...