Korkuyorum yardım edin?

arkadaşlar şimdi ben 18 yaşındayım ve 43 kiloyum zayıfım zaten böyle çok düzenli beslenmem o yğzden adetlerim düzensizdir ben gecen ay adet olmam gerekirken 10 gün falan süren kahverengi sıvı oldu şimdi 1 bucuk ay oldu toplam ve ben hiç kimseyle ilişki yaşamadım kimse bana dokunmadı bile ama korkmaya başladım doktora gitmeli miyim bir de aynaya bakıyorum sanki karnım şişmiş gibi geliyo ama ilişkiye falan girmedim hiçbir şey yapmadım ama yine de korkmaya başladım

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karnın en az 3-4 ay sonra başlar hafiften şişmeye. Yani daha dur, yeni adetin bitmiş. Hamile değilsin herhâlde! Zaten ilişkiye girmemişsin kimseyle. Yani tuvalet sıkıntın mı var? Çünkü kabızlıktan dolayı, 10 gündür tuvalete çıkmadıysan, karnın şişmiş olabilir. Hani bu değilse, yine de bir doktora git. Başka bir sorun vardır karnın şiştiyse. Acil müdahale önemlidir. Belki bir sorun, erken teşhis hastalıklarda çok önemli...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir yani adet duzenleyici verir sana ama bisi olmaz mesela bende 3 ay adet olmustum ölüyorum sanmıstım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adet olamadığım için şişkinlik bu kadar bilinclisin biraz düzenli beslen ve kilo alsan düzelir bak kendine

1|0
    0|0
  • psikolojiktir o

1|0
    0|0
  • yardim edin la kiza,

1|0
    0|0
  • Önceden düzensiz miydi

1|0
    0|0
  • O karnını şiş görmen psikolojik

1|0
    0|0
  • İyisin ya

1|0
    0|0
  • Cidden girmedin mi iliskiye

1|0
    0|0
  • niye? kendini Meryem Ana mı sanıyosun?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Iltihaplanma vardır büyük ihtimalle bir doktora görün tahlil yapar ilaç yazar soğan kaynatıp suyunu icmende yardimci olur sana😉

1|0
    0|0
  • sacmalama korkucak bişey yok ama doktora bir görün derim hamilelikle alakalı bir durum degil

1|0
    0|0
Yükleniyor...