Sevgilimden süpheleniyorum

sevgilimin başından küçükken 5 yaşında talihsiz bir olay olmuş akrabasının tacizine uğramış bu konuyu biz dertleşerek uzlaşarak kapadık sonuçta isteksiz mağdur bir durum önemli olan kısım daha önce hiç bir erkek arkının yanına yaklaşmamış cinsellikten soğumuş bu olaydan sonra hatta bir keresinde daha arkadaşken sevgilisinn onu öptüğünü söyledi ertesi gün ağladığını gördüm benim aklıma takılan nokta bu kzla çıkınca benle öpüşmekten hiç çekinmedi hatta seviştik ilişkiye girdiğimiz gece adeti vardı sanırım kan baya geldi o olaydan sonra bakire olabilirim dedi bilmiyorum dedi ilk seferde vajinası dardı ve zorlanıordu daha sonrası vajinada açılma oldu kafama takılan bir nokta bu kız daha önce bir erkekle öpüştüğü için ağlamış peki bana neden bu kadar kolay geldi yatağıma kadar girdi ve hiç pişman olmadı bende hiç bir çekinme belirtisi göstermedi. acaba daha öncede yaşamışta çok sevdiği ve beni kaybetmek istemediği içinmi söylemiyor sürekli şüphe içindeyim ya acaba yapmışmı diye

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• senin gibiler ibretlik

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgilin seni yemiş genç.

0|0
    1|0
  • zor bir durum ama kandırıyo sanırım

0|0
    0|0
  • Doktora götürebilirsin. Ama şüphen varsada zordur senin için kanıtlaması gerekir

0|0
    1|0
  • böyle şüpheye düşerek sadece ilişkine zarar verirsin.. bende benzeri bir durumdayım. ve şöyle bir şey de var bakireliği bozulurken illa kan gelecek diye bir şey yok. darlığından anlarsın zaten doğru söyleyip söylemediğini. bende çocukken tecavüze uğradım ve benzeri bir psikoloji içindeydim hiç kimseyle birlikte olmamıştım ve erkeklerden iğreniyordum ama şuan nişanlı olduğum kişi ördüğüm bütün duvarları yıktı ve çok güzel bir birlikteliğimiz var. bence ona güvenmelisin ve sana dürüst olup güvenip bunu anlatabildiği için daha fazla bağlanmalısın. umarım herşey güzel olur sizin için

0|0
    0|0
  • daha once kımseyle olmamıs ve senle oluyorsa nedenı sudur: seni cok sevıyor .

ben sevmedgm bır ınsan benım tırnagıma dahı dokunsa ıgrenırım. aynı sekılde bana koyar. ıcıme oturur bu durum. ıstemem asla. ama cok sevdgm bırıyse herseyı yaparım onla. tatmın oldun mu? bence cevabı bu.

0|0
    0|1
  • ne kadar art niyetlisin yaa kiza yazik valla cevap cok basit seni seviyor..bir kiin basindan boyle seyler gecse bile sevdigi erkege ayni seyleri hissetmez yani ondan tiksinmez aglamaz korkmaz simdi sen bana sen yasadin mi nerden biliyorsun diyeceksin yasamadim ama empati kurdum kadinlar empati yoluyla bir cok seyi anlayabilirler..ama sen ona guvenmiyorsun bence kiza eziyet etme ve ayril...kadinlar ne yapsa suc sevgilisiyle birlikte olmayinca niye yapmiyor kezban bilmem ne? yapinca da o..damgasi yeter artik adalet istiyoruz.

0|0
    0|0
    • kısacası benım demek istediğim hayatı boyunca cinsellikten kcan öpüşmeye dahi gelemeyen eski sevgilisini zamanında cok seven bir kız fakat bana neden bu kadar kolay geldi hiç çekinmemsi beni süphede birakıyor ilk ilişkiye girdiğim gece seni kirlettiğim için cok pişmanım dedim gözleirm bile doldu ama o cok rahattı mutluydu pişman olma sakın dedi kendinisini bndemi actı yendi fobisini acaba

• evet öyle oldu bencede kizlar boyledir.sevdigi erkege herseyiyle kendini tamamen birakir belkide biz kadinlarin sorunu bu ama allah bu sekilde yaratmis yaratilis böyle belki de uzulmemiz deki sebep bu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayatıma düzgün bir insan girmişti neyse tabi anlamıyorsun nedir ne değildir uğraştım asla gevşemedi yanıma bile yanaştıramadım fakat beni 5 yıl bekledi tecavuze falan ugramamıştı hani burclara göre cinsel yönü agır basar akrep kızıydı. sen O kıza çok fazla güvenme

0|0
    0|0
  • zor bir durum.çok emek harcaman lazım.seviyorsan arkasında dur göze al her şeyi.sevmiyorsan kafanı yorma.

0|1
    0|0
    • kendisini çok seviyorum oda beni seviyorum eskiden yasadıgı o talihsiz olayı kafamda bitirip onu kabullendim sevgi agır bastı ama o olaydan baska birisiyle cinsellik yaşamasını ben tahammul edemem işte aklıma takılan acaba yasamısmı sorusu

• bence de haklısın takarsam ilişki biter yalan da varsa bir ömür yalanın vabalini çeker o zaman...

ama insan birini çok severse deıl dokunmak birinn bakmasını bile tahammül edemez ...

• ve sen ona dokundun...onun için şu anki hislerin heves bile olabilir.hiç kendini üzmeye değmez.ilişkini düzgünce yaşa ve gör neler olup bitiyor.taşlar yerine oturur zaten zamanla.dediğin durumu yaşadım üniversitede.senden farklı olabilir ama zamanla tanıyorsun insanları.kimse kendini uzun süre saklayamaz çünkü.sen sadce hayatına bak ailenle,sevgilinle zaman geçir.

• seviyorsan ne pahasına olursa olsun bırakma bence ama sevmiyorda eğer aklında kişiliği hakkında sana olan saygısı hakkında eksiklikleri varsa bence bu durumu ii düşün derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...