İkimizde hatalıyız, sizce kimin hatası daha ağır basıyor?

Arkadaşlar seven insan 3 hafta inatlaşıp, kızıp, küsüp hiç aramaz somazmı yaa?

Onun hatası: Buluşacaktık son anda iptal etti.. buluşmalarımızda fazla önemsemiyor, yani ben arayıp nerdeyse çoğu zaman hatırlatıyorum. buluşmalarda çok iyiyiz. yani sevmiyorda olamaz, havalı biraz, peşinde çok kız var, ama o beni tercih etti, evlilik düşünüyorduk. diğer hatası ilgisizdi, yoğun olduğu için, günlük mesajlaşmadan başka pek konuşmazdık, sevdiğini göstermiyordu. Onu hisetmek istiyordum, ama nafile.

Benim hatam: çok kıskancım. eski sevgilisini halen seviyor sanıyorum. halbuki öyle bi söz konusu bile yokken. yani kendi bile o kız hakkiında hiç konuşmaz, sorduğumda ancak cevaplar, önemsemez geçmişini. ama benim kafama takılıyo. geçenlerde o kızın evine yakın görmüştüm arabasını. hemen suçlama yaptım. halen onu seviyor sanıyorum. veya yanına gidiyo sanıyorum.ağır mesaj attım. aşağılık, p..venk, baya bir saydım...

Bundan hiç ses soluk çıkmadı.. ben pişman oldum geri yazdım.. suçlamalarına gücüm kalmadı dedi... sonra hiiiç yazmadı. aradım açmıyo! bugün yazdım... senin hataların olduğu halde ben senden vazgeçemiyorum diye... sana neden güvenmediğimi düşündünmü? yanımda oldunmu? milletin laflarına inanmamam için ne yaptın? dedim. cevap olarak: "duyduguklarını kimlerden duyuyorsan, git onlarla konuşmaya devam et" dedi... Eğer ilişkimiz bittiyse, neden böyle cevap versinki? arama sorma bitti demezmi!

Ama halen yazmıyor. ya oda hatalı! neden böyle inatlaşıyor. o benim kalbimi çok kırdı. bitti aslında ilişkimiz. ama o daha kimseye söylememiş ayrıldığımızı. o çok inat, kolay afetmiyor, çünkü bunu çok tekrarladım suçladım baştan beri. güvenecem dedim, yine güvenemedim. ama oda ilgisizdi! ilgili olsa ben böyle olmazdım. bir iki defada diskoya gitmişti, bana söylememişti kızarım diye, başkasından duydum, sinirlendim tabi!

Ya ne yapacağız biz? o hiç yazmıyo artık aramıyo. ben onu çok özlüyorum:( ağlıyorum gece gündüz. beni hiçmi düşünmüyo? onu dün sevdiğimi söyledim, bişey bile demedi. ya vazgeçemiyorum. belki acı çektirmek istiyo bana, akıllanıyım diye, ama 3 hafta? annesi diyo, o çok dik, çok inat, belki seni cezalandırıyordur diyo.. (kadının bişeydende haberi yok, oğlan annesine bile anlatmamış ayrıldığımızı) ama artık bendede güç kalmadı, sadece hatalı ben olsam neyse! :(

Güncellemeler:
Sabah artik dayanamadim, nazini cekemem, oda hatali deyip cesaretimi topladim "bitecekse bitsin" yazdim. bunada cevap yok! ben onsuz yapamiyorum, oglan nasil dayaniyo ya..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi yazı çok uzun geldi. açıkçası okumadım ama tahmin edebiliyorum başlıktan. şöyle söyleyim bu işlerde terazide denge yoktur. sevgi bile eşit değildir ilişkilerde. kim daha çok seviyorsa , yanlızlıgında daha çok kahroluyorsa ilk adımı o atacaktır. gerisi teferruattır

0|0
    0|0
    • adim attim, ama yanit yok. en son bitecekse bitsin yazdim sabah. bunada cevap yok!

• demek ki bitmiş...eğer çabalamaya devam edersen ve bu durumda tekrar birlikte olursanız maça 1-0 malup başlayacaksın.çünki karşıdakini zorlamaya çalışıyorsun. demen gerekeni demişsin.

• Tesekkur ederim.. birde havalanmistir belki, hani cok uzerine dustumya, sabah en son bu mesaji yollamistim, hic yazmadi.. fazla naz asik usandiriyo gercekten. ya ama benden cekinmez, inan bittiysede soyler daha fazla cabalamam icin, bitti diye. kimselerede dememis, en yakin dostuna bile, ondan bisey gizlemez

Erkekler Ne Diyor 2

• valla ben bir erkeğim arkadaşın yaptığını özetleyeyim sana : ben takılacağım kızı böyle yaparım başka seylere kayarım. hayat bu erkeklerın kuralı.

0|0
    0|0
    • nasil yani.. canimi acitmak hosunami gidiyo:( bu ne bicim kalp, tas kalplimi.. okadar yalvardim bir kiz olarak, okadar dil doktum mesaj yazdim, ikna olmuyo. ama bitse bitirirdi, bunu anlamiyorum

• yenilik pek bisey yok.. annesi beni aramaya devam ediyo, kadin inanmiyo, o sana yazacaktir muhakkak diyo, sen hep birilerine inandiysan oda hic hoslanmaz ne dedikodudan ne iftiralardan, millet oglumla ugrasiyo hep diyo.. neyse, ben yazmistim yine cevap yoktu ondan. dun ne ogrendim biliyomusun:( bir hafta once icmis arkadasiyla dertlesmis, beni ne kadar cok sevdigini soylemis ve aglamis, ama olmuyor demis :( yaa

yani mesela anlasamadigimizi dusunuyormus:( o aglamazdi hayatta

• turk filmi izlıyorm gı oldum, gururlu adam dmk kı bunu anladım böyle ıse zamana bırak ztn cvbı alırsın bı sure sonra.

• oyuncak etmiş seni kendine sende ona belli etme onsuz yapamadığını

0|0
    0|0
    • tamam.. bugune kadar hep yazdim, ondan vaz gecemedigimi soyledim.. ama yanitsiz kaldi... en son, bitecekse bitsin yazdim, cevap yok. bende artik susacam!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...