Eşim genital bölgeme ağda yapmamı istedi?

Merhaba kızlar sitede yeni sayılırım. Umarım sorunuma ciddi cevaplar alabilirim. Eşimle 2 aylık evliyiz ben normalde genital bölge temizliğini hep jiletle yapıyorum. Şimdiye kadar bir sorun çıkmamıştı fakat balayından sonra ev işiydi komşulardı misafirlerdi vs. deyince kişisel temizliğimi 1 hafta yapamadım. Haliyle tüyler pirinç tanesi kadar uzadı. Eşime ne kadar şimdi olmaz desem de ilişkiye girmek istedi daha fazla diretemedim kabul ettim. İlişki sonrası ağda yap batıyor dedi. Utandım ve kızardım.

Genital bölgemi annem ve eşimden başka kimse görmedi. Annem de 7 yaşıma kadar gördü sadece. Ben kendim ağda yapmayı denedim hem de 5 kez fakat başarılı olamadım. tüyler kopmadığı gibi canım da yanmış oldu sonuçta tüy dediğim şeyler sürekli jiletle aldığımdan sakal gibi çok canım yanıyor 2-3 tanesi çıkıyor ama kanıyor. güçlü çekemiyorum ağdayı tersime geliyor. ağdacıya da gitmekten çok çekiniyorum çünkü namahrem sayılır orası. Bana önerileriniz neler? tüy dökücü krem de denedim fakat jiletle alır gibi oluyor kökünden dökmüyor tüyleri. Yine jiletle kanayana kadar batmamasına dikkat edene kadar alıyorum tüylerimi ama ağda şart gibi.

Lütfen yardımcı olun ne yapabilirim..

0|1
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin ne ayıbı var, ne günahı var, ne ters gelmesi var ve nede korkulacak yanı.. Git mis gibi yaptır ağdanı.. Çoğunluk yaptırıyor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk defa kuaföre gidip yaptır.
    Onlar alışık zaten.
    Nasıl yapacağını öğrenip kendin evde devam edersin ondan sonra

1|0
    0|0
    • 1ay

çoğu kişi kuaföre gitmemi öneriyor. sanırım gideceğim bu gidişle. teşekkürler

• 1ay

ayy çok sağol ya bakıyorum hemen

• 1ay

Ne demek 👍

Erkekler Ne Diyor 23

• Kuaförlerde ki ağdacılar senin kukunu görmeye hiç meraklı değiller. Git yaptır. Parasının 4 katını da kocan iste, artanı ile kılık kıyafet falan alırsın. :)

0|1
    0|0
  • Bayan kuaförleri kesin çözüm öyle yapın bence

1|0
    0|0
  • Ben daha önce ağdayla ilgili soru sormuştum bende işimin nameremini başkasına açmasını istemem hatta ağdayla alıp canının yanmasınıda istemem insanlık hali çok aşırı uzamadığı sürece sorun etmem ben kendisine jiletle almasını teklif ederim gerisi kendisine kalmış ister ağda ister jiletle

Buda sorum www.kizlarsoruyor.com/.../q5413933-agda-meselesi

0|0
    0|0
  • Utancak bisey yok kii bir gitsen alisirsin. Ama bencr imkan varsa lazere gt

1|0
    0|0
  • Lazer yaptır, kökten çözüm!

0|0
    0|0
  • Eşinle konuş o sana yapsın ağda
    Ben sevgilime yaptım

0|1
    0|0
  • Bütün alternatifleri kapattınız ne diyebilirimki

0|0
    0|0
  • hamam otu tozu nu dene bitkisel tüy dökücü çok yararı olur

0|0
    0|0
  • Lazer epilasyon aletleri var bir tane al. 1.500 civarı ama ömür boyu başka da masrafın olmuyo

0|0
    0|0
  • Ağdacı çözüm başka olmaz

0|0
    0|0
  • Eşinden yardım iste bu konu da

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu krem al

0|0
    0|0
  • ağda yapan yere gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Bence agdayı yaparken eşinden yardım iste bence sert cekersen alır gıder canım

0|0
    0|0
  • bacım kuaföre git bana bir paket yolla gelsin de 35 lira tamamdır

0|0
    0|0
  • Anlatım mi burda olmaz ama

0|0
    0|0
  • Kocan oral falan da yapmak istiyordur belki

0|0
    0|0
  • Lazere gidin, mis mis olsun.
    Ne kadar erken o kadar iyi. Geçen zamana üzülürsünüz (eşiniz) yaptırdığınızda.

0|0
    0|0
  • Epilasyon aleti al bence

0|0
    0|0
  • Seni lazere gondersın

0|0
    0|0
  • Ağdala yavrum

0|0
    0|0
  • Kuaföre gidildiğini ilk duydugumda ben şok olmuştum. Sevgilimede karımada ben izin vermezdim asla.

0|0
    0|0
  • İlk defa burda duydum kuaföre mi yaptırıyorsunuz 😮😮
    Ben olsam eşimin gitmesini istemem

1|0
    0|0
    • 1ay

çoğu kız kuaförde yaptırıyor benim çoğu arkadaşım da öyle

• 1ay

Komşunun kuaförüne girmiştim bir kere kapalı bir odada koltuk vardı onun için miydi öyleyse 😳😳

Kızlar Ne Diyor 13

• Eşine soyle epilasyon cihazı alsın ya da ağda istiyorsa eşin yapsın sana soyle yapamadığını

1|1
    0|0
  • Agda yapan yere gidiceksin canım . Baska yolun yok. Tuyleri en iyi sir agda temizler. Esin de bu esnada sana dokunmasin. Cunku agdaya gelene kadar biraz uzamasi sart. Minik tuyleri almaz. kendini yakin hissettigin bir kuaforw git mutlaka yaptir. Cekinme. Onlarin isi o. Kendini jinekologa gidiyor gibi dusun.

0|1
    0|0
  • En iyisi lazer git mis gibi ol batma hisside kalkar sende temiz ve rahat olursun hem eşin hem senin için

1|1
    0|0
    • 1ay

haklısın lazer kökten çözüm olabilir fakat yeni evliyiz düğünden gelen altınlarla ev döşedik ve hatta borca bile girdik. şu sıralar kıt kanaat geçiniyoruz lazere şu anlık verebilecek param yok ki lazer seans seans oluyormuş ve her seansta cüzi miktarda ücret ödüyormuşuz

• 1ay

aa iyiymiş bilmiyordum çok teşekkür ederim :)

• 1ay

rica ederim İnternet'ten bir araştır git yerlerini gör pazarlık yaptır deneme atışı da yapsınlar memnun kalırsan başlarsın😊

• Kuafore git 1 seferlik ne olacak

1|0
    0|0
    • 1ay

iyi de yine çıkcak ve ben evlendiğimde bile eşime zor açtım kuaföre hiç açamam

• 1ay

Ayh duyanda altin kaplama sanicak

• Kuaföre git.

1|0
    0|0
  • Guzellik salonuna git... ve ya lazer... bir sene canin yaniyor sonra rahatsin bidaha kil mil cikmaz bende bu sene lazer yapcam

0|0
    0|0
  • Lazere git 4 seferde kurtul ömrün boyunca

0|0
    0|0
  • doktor eldiveni kullan tüğlerini ufak ufak tutup cek tertemiz olur ve cok acı hissetmezsin ufak tefek yerleride jiletle al olfu bitti

2|0
    0|0
  • hangi ağdayla aldın

0|0
    0|0
  • Canim ben eve lazer aldim ama sabirli olsan bile bir sene falan gerekitor ama tabi gunden gune azaliyor. Bende philipsin kucuk olan lazeri var 550 liraya aldm toplamda yedi sekiz kez yaptm yrisi gitti ama hala cok tabiki alali baya oluyor

1|0
    0|0
  • Eğer çekinmezsen eşine aldır derim gayet normal bişey.

0|0
    0|1
  • ben ağdaya gidiyorum kuaföre. bekarım ama mecbur kaldm çünkü ormanlık alana dönmüştü. ama evet günah haklıısn. bende kendim almayı öğrenince bırakmayı düşünüyorum. seni günaha teşvik etmek istemem. ama önünde 2 yol var ya kuaföre ağdaya gidiceksin ya da lazere. en azından kökten çözüm. ya da kendin bir gününü ayırıp çabalayıp ağdayla alcaksın

0|0
    0|0
  • kuaför halleder onu ya ben de ilkinde utanmıştım ama geçiyor o his mis gibi oluyor hem. Git işte mutlu et kocanı haklı adam ben bile beğenmem öyle

1|0
    0|0
    • 1ay

aşırı çekingenim. düşüncesi bile beni strese sokuyor sanırım psikolojik eşime karşı da böyleydim çünkü

• 1ay

rahat ol düzelir şu an eşinin mutluluğu da söz konusu. Merak etme kuaförler her gün onlarca kişiye yapıyor. Oranın nasıl olduğu umurlarında olmayacaktır

• 1ay

rahatlattınız çok teşekkür ederim

Yükleniyor...