Eşim prezervatif kullanmaya karşı

Eşime cinsellikte korunalım dedim ben preze o bana ben prezervatif kullanmam dedi. Korunmadan yaptık. Erkekler cinsellikte neden prezervatif kullanmak istemezki. Zevk almanıza engelmi. Neden hep kadınlar korunmak zorunda. Ben gaz maskesiylei gül koklamam dedi

Güncellemeler:
cevaplar icin cok tskkuler anladimki cogunlukta esim gibi hissediyor

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• şafak sezer diyor ya hani special life special life et ete değecek aga :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Abi en güzel cevabı vermiş, bize diyecek bir şey bırakmadı. :D

1|1
    0|0
  • günün sözü budur gaz maskesiyle gül koklamam adam noktayı koymus siz konuşun :)

1|1
    0|0
  • condomla cidden hiç bişey hissetmiyosun onuda geçtim gereksizmişsin hissine kapılıyosun kondomda plastik vibratorda ozaman bana ne gerek yok gibi oluyo ;)

1|0
    0|0
  • herşey beyindebiter takılmış senin o cahil cüheyla kocan ya da duymuş biyerden iliştirmiş o olmayan beynine hiç bir fark yok ben devamlı kullanıyorum ne bir his sizlik nede zevkte bir azalma var kullanmasını bilmeyenler hertelden çalarlar

0|0
    1|0
  • evet erkekler takmak istemez takinca orjinal zevki olmazda ondan.aslinda takmak bir yönden iyi bosalinca kadinin zaten fazla temizlik derdi olmuyor,erkekte o seyi hemen atiyor ,tek banyo isi kaliyor

0|0
    0|0
  • aslında kadının şikayet etmesi lazım. hisedemiyorum falan demesi lazımda.. durum ilginç olmuş

0|0
    1|0
  • erkek hissiyatı düşüyor düşünsene senin için öneml iolan sertlikiçinde olması vs ama onun için sürtünme önemli yani baş ksımı özellikle ve sürtünmeyi hissedemiyor ...yada boşalmadan önce çıkartacak işte başka çare yok

0|0
    1|1
  • Femidom kullan sende.

0|0
    0|0
  • Neden kullanıyorsunuz? hamileliği önlemek içinse artık onlarca şey var zaten tek eşliyseniz 2nizdede bulaşabilecek hastalık yoksa adamın aldığı zevki kısıtlamaya ne hakkın var?

0|0
    0|0
  • hisset var süper ince severim onu kullanmayı zaten yarısına kadar geçiyor penisin gerisi boşta kalıyor kadınları zorla hapa itiyorlar yazık günah sizinde hormonlarınız bozuluyor ilerleyen yıllarda =)

1|0
    0|0
  • gaz maskesiyle gül koklanmaz..

0|0
    0|0
  • yapıştırmış cevabı daha ne :D

0|1
    0|0
  • adam sıcaklıgı hıssetmek ıstıyor hıssetmek ıstemese posat baglardı kuzum sıcaklıgı alacak adam et ete deyecek yanı :)

0|0
    0|0
  • Eşin haklı

0|0
    0|0
  • aynen öyle zevk almasını azaltıyo ve sıkıyo hatta.. o yüzden ya sen takıcaksın ya da alıştırcaksın.

0|0
    0|0
  • haklı ne o öyle et ete değecek

0|0
    0|0
  • condomla his azalıyo tabi ten tene değecek ne o öyle

bi de evlenmişsiniz daha neyinden korunacaksın

çocuk olmasın diye diyosan doğum kontrol hapları var

eşin %100 haklı

0|0
    1|0
  • Aynen öyleee naylondan sizin yakıcı vajina ateşiniz belli olmuyor

1|0
    0|0
  • zevkle alakalı haklı adam

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • geri çekilme yöntemini uygulayın

et ete değerse daha zevk alır ve doruklara uçar

0|0
    0|0
  • sıkıyor ve et ete deymesi başka bir tat et ete deyecek aga yoksa tadı çıkmaz adam da haklı sende haklısın bende haklılıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hic br erkek sevmez prezervatifi . sıkıyo herhalde zevk almıyo bende prezeravifle iiliskiyi sevmiyorum hic bsy anlamıyorum et ete degecek arkadas :)

0|3
    1|0
    • tebrık edıyorum senı onemlı olan o et ete deyecek ıkı tarafta o sıcaklıgı hıssetmelı bence :)

• ahahahahhaha iyi demiş :D haliyle prezervatif ilişkiden alınan zevki düşürüyor. ama illa kullandırtmak istiyorsan okey'in hisset veya ultra hisset çeşidini kullandırtabilirsiniz :)

0|1
    0|0
  • Küçük pipişli beyler istinasız kaçıyor kondom kullanmaktan. Sebebi aşikar. Küçüklüğü meydana çıkacak.

Senin eşinin neden kaçtığını bilemem. Dediği gibidir, hoşlanmıyordur adam.

0|1
    0|2
Yükleniyor...