Bekaretimin olup olmadığını nasıl anlarım

merhaba arkadaşlar Şu an 18yaşındayım hiç kimseyle cinsel beraberliğim olmadı fakat 4 sene önce mast. yaparken vajnama parmağımı soktuğumu hatırlıyorum ama kan gelmedii bekaretim var mıyokmu bilmiyorum sevdiğim biri var ve nişanlanacaz ben napacam bizim buralarda bekarete çok önem verirler bekaret yoksa sevgininde önemi yoktur ailelerden dolayı bekaretimin olup olmadğını nasıl anlarm

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• karşına ayna koy bacakları karnına çekerek yana ayır. ellerinlede dış dudakları yana ayır. zarı görürsün.

0|0
    0|0
  • Jinekolojik muaeyene ile anlaşılır.Doktora git bunu da sorarsın gitmişken.

0|0
    0|0
  • şunuda eklemek istedim .kızlık zarı çok ön tarafta bulunmaz .belirli bir derinliğe sahiptir .parmağının ne kadar ileriye gittiğini düşün .kanama olmadı ise zarın bozulmamıştır .

0|0
    0|0
  • parmağını sok içine, kan gelirse "bakireymişsin"

2|0
    1|1
  • ya doktora git ya da ayna karşısında bakabilirzin zarının yerinde olup olmadığına bak .

0|0
    0|0
  • Kadin dogum uzmana basvur...bekaret olayina gelince..esnektir ondan dolayi sikinti yapma bunu kendine

0|0
    0|0
  • bir ayna al ve bak.azcık aç büzüşmüş dudak gibiyse sağlamdır

0|0
    0|0
  • bende bakirim sende :D

0|0
    0|0
  • genelde herkes parmağıyla bozuyo nedense

0|1
    2|0
  • vardır bizat malakit lerim sahsi garantisi veriyorum =)

0|0
    0|0
  • bakiresin canını sıkma boşada sıkıntı yaratma öyle bir kerede olmaz o iş

0|0
    0|0
  • biriyle sex yap..

anlarsın bakire misin değil misin

0|0
    1|0
  • ağzını ve burnuna kapatım üfle altan hava geliyosa bizımla değılsın

5|1
    1|0
  • Git hastaneye bekaret testi yaptır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakire= El değmemiş dişi kişi.

El değmemiş isen bakiresindir; değilsen değilsindir. İstersen dünyadaki tüm dildoları vajine sok; insan eli değmediyse bakiresindir.

Lan yazarken tiksindim. ''El değmeden ambalajlandı'' der gibi hissettim kendini.

Neyse bacım. Her halükarda gönlünün rahat olması dileğiyle.

2|2
    0|0
  • Bişey olmaz gönlün rahat olsun

0|1
    0|0
  • akıl fikir diliyorum

1|0
    0|0
  • kendini muayne et , görürsün orada zarı

0|0
    0|0
  • Eger kimseyle cinsel iliski yasamadiysan bekaret gitmez bukadar cahil olmayin ya. Kanamada illaki gelir yuzde 99 kadinlardq kanama kesinlikle gelir. Bende ilk 3 kez yaptigimda kanama geldi lutfen ya arastirsaydin internette

0|1
    0|0
Yükleniyor...